День матері: Дорофєєва, Дзідзьо, Каменських, Білик показали найрідніших людей

Дата публікації
Перегляди
15к
День матері: Дорофєєва, Дзідзьо, Каменських, Білик показали найрідніших людей

Надія Дорофєєва з мамою / instagram.com/nadyadorofeeva

14 травня в Україні святкують День матері.

Українці готуються до Дня матері, яке цьогоріч у нашій країні припадає на 14 травня.

Вітчизняні знаменитості також вигадують, як привітати любих мам з їхнім святом. Зірки неодноразово хизувалися найріднішими людьми у соцмережах. Сайт ТСН.ua підготував підбірку зірок з їхніми мамами.

Надія Дорофєєва з мамою Ольгою

Маму солістки гурту "Время и Стекло" Надії Дорофєєвої Ольгу не раз плутали з сестрою співачки.

Саме завдяки мамі, яка свого часу мріяла стати артисткою, Надія стала співачкою і завдяки її підтримці та вірі у доньку, Дорофєєва наразі є однією з найвідоміших українських співачок.

Мама Наді навіть зробила татуювання на честь гурту "Время и Стекло": "Гарна, добра найкраща мама", - так говорить про найближчу людину артистка.

Дзідзьо (Михайло Хома) з мамою Галиною

Лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома навіть присвятив своїй мамі Галині повноцінний кліп. Річ у тім, що мама Дзідзьо поїхала на заробітки у Португалію 15 років тому, де лишилася жити. Весь цей час найрідніші люди спілкувалися тільки через Skype і телефоном. І от нарешті декілька років тому Дзідзьо вперше за багато років побачився з мамою.

Дзідзьо з мамою

Настя Каменських з мамою Лідією

Солістка гурту "Потап і Настя" Настя Каменських з мамою справжні подруги. Мама завжди підтримує знамениту доньку у всьому. До слова, розкішне волосся Настя успадкувала саме від мами. "Вона така гарна і добра", - характеризує маму Настя.

Настя Каменських з мамою

Ірина Білик з мамою Анною Яківною

Українська зірка Ірина Білик поділилася з ТСН.ua історією, яка днями відбулася з її мамою.

"Моя мама зовсім нещодавно розповіла мені історію. Коли вона їхала в громадському транспорті, до неї абсолютно безцеремонно підбігла жінка і почала кричати на весь вагон: "О Боже, ви ж мама Ірини Білик, і їздите не на шикарному Mercedes, а ось так от зі звичайними людьми?!". На що моя мама сказала: "Ви говорите нісенітниці! Так, я мама Ірини Білик, але я звичайна людина і мені подобається перебувати серед звичайних людей". Я тепер горда тим, що мама підтримує мій імідж Народної артистки України. І, до речі, любить моїх шанувальників так само, як люблю їх я!" - розповіла Ірина.

Ірина Білик з мамою

Сергій Бабкін з мамою Ніною

Лідер гурту ‎5'Nizza Сергій Бабкін нещодавно представив шанувальникам маму Ніну. У жінки був день народження і Бабкін дуже зворушливо її привітав:

"Цю прекрасну жінку звати мама. Моя мама, завдяки якій я живу на цій землі. Мама, завдяки якій я музичний і артистичний. Мама, завдяки якій я різний. Мама, яку я просто обожнюю", - прокоментував світлину Бабкін.

Даша Астаф'єва з мамою Іриною

Даша Астаф'єва з мамою / instagram.com/da_astafieva

Віталій Козловський з мамою Тетяною

Віталій Козловський з мамою / viva.ua

Ольга Сумська з мамою Ганною

Українська зірка Ольга Сумська за допомогою сайту ТСН.ua привітала маму з її днем дуже теплими словами

"Мамо, яке це щастя – бути твоєю донькою! Ганно Іванівно, наша рідна і неповторна, наш всесвіт, джерело невичерпної енергії. Жартома мамочка називає себе міжнародною, адже народила і виховала двох народних артисток. Наша Берегиня, заслужена артистка України, вона подарувала нам з Наталею цей світ і навчила мудрості. А головне – любити життя у всіх його проявах, вірити в себе за будь-яких обставин і ще – завжди сподіватися на диво, любити свою професію і цінувати головне – свою родину. Ми безкінечно вдячні нашій ріднесенькій за доброту і ніжність! Материнство - це, напевно, найбільше щастя в житті жінки. Я бажаю кожній жінці відчути це. Батьки завжди бажають своїм дітям тільки щастя. Вони віддають своїм дітям всю душу, любов, тепло, ні про що не шкодуючи. Низький уклін всім матерям України!".

особистий архів Ольги Сумської

Ольга Сумська з мамою / ТаблоID

Нагадаємо, тим часом експерти склали портрет сучасної української мами. Сучасний темп життя, інтенсивність якого постійно зростає, ставить жінку перед багатьма викликами.