Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День народження Святослава Вакарчука: архівні дитячі фото та жарт від "Кварталу 95"

Сьогодні легендарному українському музиканту виповнюється 43 роки.

Сьогодні, 14 травня, знаменитий український музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук святкує день народження.

Артисту виповнилося 43 роки. Цікаво, що за фахом Вакарчук – фізик-теоретик, а от за покликанням – музикант. Після однорічної паузи, яку виконавець присвятив навчанню у США, він повертається до України і готується до великого концерту "Океану Ельзи", який відбудеться у Києві, 24-го серпня.

У день народження Святослава Вакарчука "Сніданок з 1+1" пригадав, як народжувалася найпопулярніша українська група і показав архівні дитячі фото кумира мільйонів.

Дитячі фото Святослава Вакарчука_2
Сніданок з 1+1

Дитячі фото Святослава Вакарчука_1
Сніданок з 1+1

Дитячі фото Святослава Вакарчука_3
Сніданок з 1+1

Вже у два роки Славко почав наспівувати народних пісень, яким його вчила бабуся. Від дядька дісталася любов до Beatles, від батьків – до книжок, фізики та скромність.

Зараз у це складно повірити, але майбутня зірка у шкільні роки був дуже сором’язливим. Мав потяг до творчості, проте вирішив піти слідами батьків і вступив на факультет теоретичної фізики. Та музика була з Вакарчуком завжди.

Дитячі фото Святослава Вакарчука_6
Сніданок з 1+1

Дитячі фото Святослава Вакарчука_5
Сніданок з 1+1

У 17 років музикант написав пісню "Відпусти". Якось у Львові на вечірці Хусточка, Глінін та Гудимов, музиканти гурту "Клан тиші", почули хриплий спів Вакарчука і запросили його на репетицію. Так у 1994-му народилася група "Океан Ельзи".

ВідеоЯк народжувалася найпопулярніша українська група "Океан Ельзи"

За фахом – фізик-теоретик, за покликанням – музикант. Після однорічної паузи, яку Святослав Вакарчук присвятив навчанню у США, він повертається до України і готується до великого концерту "Океану Ельзи", що відбудеться у Києві, 24 серпня. У день народження Сятослава Вакарчука, пригодаємо, як народжувалася найпопулярніша українська група.

Як народжувалася найпопулярніша українська група "Океан Ельзи"

Самі українці закликали Вакарчука йти у президенти, мовляв, йому вірять. Та він переконаний, що на своєму музичному фронті може робити більше.

А тим часом студія "Квартал-95" вже приготувала новий жарт про іменинника. І це не просто жарт, а політичний анекдот, який народився після останніх соціологічних досліджень.

- Зустрічаються Зеленський з Вакарчуком

-Де?

- У другому турі

Нагадаємо, у грудні 2017-го Святослав Вакарчук виступив із політичною заявою, назвавши 10 кроків для реформування України. Разом із тим музикант відхрестився від політичних амбіцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції