Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День піжам: Шоптенко, Падалко та Вітвіцька показалися у костюмах для сну

Зірки долучилися до всеукраїнського флешмобу.

Сьогодні, 19 листопада, вперше відзначається всеукраїнський День піжам, спрямований підтримати дітей, що проходять тривале лікування, та їхні сімей.

Головною метою такої благодійної ініціативи є поліпшення здоров'я і благополуччя дітей.

Так, до Дня піжам приєдналося і чимало українських зірок, охочих допомогти у створенні Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях, завдяки яким батьки зможуть бути поруч зі своїми хворими дітьми під час проходження лікування. 

Українські селебрітіс, підтримавши ініціативу, опублікували знімки у піжамах, 

Соломія Вітвіцька

Соломія Вітвіцька
instagram.com/solomiyavitvitska

"Люблю піжами і залюбки долучаюсь до Дня Піжам!", - підписала фото ведуча "ТСН".

Олена Шоптенко

Олена Шоптенко
instagram.com/alena_shoptenko

"Є у нас з сином чудодійні ліки від усіх хвороб. Зуби, соплі, температура, животик або просто хочеться вночі влаштувати мамі вечірку - все це лікує наше з ним чудотворне #руканапопе ⠀⠀
Рука на попі - ексклюзивний засіб, який знає кожна мама і яке особливо важливо, коли дитина хворіє. Тому коли мені запропонували підтримати Всеукраїнську благодійну акцію #ДеньПіжам від фундації Будинок Рональда Макдональда, я погодилася, не роздумуючи", - зауважила під знімком хореографиня.

Марічка Падалко⠀

Марічка Падалко
instagram.com/marichkapadalko

"Друзі, якщо Ви цьогоріч купували "долоньки" в МакДональдсі, то знайте, що за Вашої підтримки у лікарнях Сум та Харкова відкриваються дві сімейні кімнати, аби батьки тяжкохворих дітей мали людські умови, щоб бути поруч з їхніми дітьми в складний період, а не ночувати на стільцях чи підлогах", - написала у дописі під фото ведуча "ТСН. Ранок".

Наталка Карпа

Наталка Карпа
instagram.com/natalkakarpa

"Сьогодні, 19 листопада, вперше відбудеться Всеукраїнський день піжам. Підтримай такий важливий та потрібний всеукраїнський флешмоб", - зазначила під фото вагітна співачка.

Лілія Ребрик 

Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми
instagram.com/liliia.rebrik

"Наша Дика сімейка із задоволенням погодилися підтримати День піжам. По-перше, це така благодійна акція, в якій може взяти участь кожен. По-друге, це привід зібратися усією родиною отак просто, як удома. І для моєї сім’ї це ще й історичний день, бо чоловік уперше одягнув піжаму", - зізналася під сімейним фото ведуча.

Анна Завальська

Анна Завальська
instagram.com/anna_zavalskaya

"Доброго всім ранку, попри небажання вибиратися з ліжка ... Є хороша новина: якщо саме сьогодні, 19 листопада, вдягти піжаму, то можна автоматично зробити комусь тепло і добре", - зауважила учасниця дуету "Алібі".

Анатолій Анатоліч 

Анатолій Анатоліч з родиною
instagram.com/anatoliyanatolich

"Сьогодні вперше проходить Всеукраїнський день піжам. Акція покликана допомогти благодійній Фундація Дім Рональда МакДональда у створенні та утриманні Сімейних кімнат у лікарнях, де маленькі пацієнти можуть бути поруч зі своїми батьками. Запрошую всіх долучитися!", - закликав шоумен.

Дмитро Шуров (Pianoboy)

Дмитро Шуров з дружиною
instagram.com/dmitry_shurov

"Одна ведмежа парочка підтримала День піжам", - підписав фото з дружиною музикант.

ONUKA

ONUKA
instagram.com/onukaofficial

"Разом із Піфом долучаємось до Дня Піжам, який проходить в Україні вперше. Мета — зібрати кошти на відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України. А ще просто привернути увагу до важливості бути поруч з тими, кого ви цінуєте та любите", - зауважила під знімком з собакою співачка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції