День Прапора: Мазур, Пономарьов, Бужинська та інші зірки привітали українців зі святом

День Прапора: Мазур, Пономарьов, Бужинська та інші зірки привітали українців зі святом

Марина Боржемська / Фото: instagram.com/uzelkova.marina

Українські знаменитості святкують День Прапора України.

Сьогодні, 23 серпня, вся Україна святкує День Прапора.

З цієї нагоди українські зірки вирішили привітати співвітчизників зі святом на своїх сторінках у Мережі. Так, Алла Мазур, Катерина Бужинська, Святослав Вакарчук, Наталка Карпа та багато інших знаменитостей залишили у фотоблогах теплі слова під святковими знімками зі стягами.

Алла Мазур

Ведуча ТСН опублікувала кадри, як у Москві люди запустили у небо жовто-блакитний прапор.

Для перегляду гортайте праворуч

"Тут такі фото сьогодні прилетіли... якість не дуже. Але як не порадіти нашому стягу і на цих вулицях? Бо - вільний. І незалежний! З днем Державного Прапора України, друзі!" – написала зірка каналу 1+1.

Оксана Білозір

Оксана Білозір / Фото: instagram.com/oksana_bilozir

"Часто, у кінці 80-х років, під час моїх виступів до мене підходили українські патріоти і дарували мені заборонений тоді ще, наш український жовто-блакитний прапор. Наш Прапор вже тоді був передвісником змін і закликом до єдності українців навколо своїх цінностей та ідентичності… Відтоді відбулася величезна трансформація України: від прапора, який ховали і за який карали, ми перейшли до прапора, який повернувся та зайняв своє історичне місце в лоні своєї держави і свого народу, відновлюючи історичну місію нашої Держави України, хоча і сьогодні вороги української державності готові за нього вбивати. Бо наш Прапор – це не просто один із головних атрибутів держави. Це духовний символ звитяги і мужності українців - патріотів, українських Героїв", – поділилася артистка.

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук / Фото: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

"З Днем Нашого Прапора! Слава Україні!" – написав лідер гурту "Океан Ельзи".

Марина Боржемська

Марина Боржемська / Фото: instagram.com/uzelkova.marina

"З днем Державного Прапора України. Де б ми не перебували, синьо-жовте поєднання завжди нагадує дім та Україну", – зазначила фітнестренерка.

Катерина Бужинська

Катерина Бужинська / Фото: instagram.com/buzhynska

"Шановні українці! Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України! Відтоді, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє", – привітала зірка.

Олександр Пономарьов

Олександр Пономарьов / Фото: instagram.com/ponomaryovoleksandr

"Вітаю всіх із Днем Державного Прапора України! Слава Україні!" – написав виконавець.

Наталка Карпа

Наталка Карпа / Фото: instagram.com/natalkakarpa

"Пишаюся тим, що українка", – заявила співачка

Нагадаємо, 24 серпня на НСК "Олімпійський" відбудеться грандіозний концерт до Дня Незалежності країни. Організатори показали репетицію масштабного шоу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація