Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День прапора України: як зірки привітали країну зі святом

Свято державного стягу відзначають від 2004 року.

Сьогодні 23 серпня, Україна святкує  День прапора.

Головним прапором для українців є той, що 24 серпня 1991 року внесли до зали Верховної Ради України  депутати першого скликання. Прапор був  чотири метри завширшки і вісім завдовжки. Зараз цей  прапор як символ зберігається у Верховній Раді.

Від самого ранку українські зірки вітають шанувальників. У соцмережах знаменитості постять світлини з двоколором та лишають теплі слова.

Марічка Падалко

"З Днем прапора! Готуємо вже святковий ефір на День Незалежності"

Марічка Падалко
instagram.com/marichkapadalko

Дзідзьо

"Маю свою сімейну історію про наш український прапор. 1990-го року тато подарував мені прапор України. То був дитячий прапорець, на дерев’яній паличці, зовсім невеликий. Тато сказав: "Сину, скоро буде Україна!.." Я дуже тішився тим подарунком, бігав з прапорцем, махав ним, навіть коли лягав спати - клав його під подушку. Я не розумів так глибоко слів свого тата - скоро буде Україна - але я знав, що блакитно-жовтий прапор якось пов‘язаний з батьковим гарним настроєм, з повстанськими піснями, які співала мені вечорами бабця Катерина, і моїми відчуттями радості! Пам’ятаю це так сильно, ніби то сталося вчора чи сьогодні... З Днем національного українського прапора вітаю всіх нас і тебе, моя єдина і рідна, моя Україна"

Дзідзьо
instagram.com/dzidzio

Святослав Вакарчук

"Вітаю всіх нас з Днем державного прапора! Нехай він завжди викликає у всіх нас гордість, повагу і любов!"

Святослав Вакарчук
instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Лідія Таран

"А наш – найкрасивіший, правда ж? люблю його. З днем прапора, друзі"

Лідія Таран
instagram.com/lidiyataran

Ірина Федишин

"З Днем прапора України"

Неля Шовкопляс

"З Днем національного прапора України! Вітаємо всіх, всіх! Харків і усіх харків'ян - з днем міста! А Павлоград - з днем шахтаря! Дякуємо вам за нашу країну! Ми всі її частинки! Слава Україні! Бережіть себе!"

Неля Шовкопляс_1
instagram.com/nelya_shovkoplyas

Нагадаємо, що тим часом до Дня Незалежності гурт MOZGI випустив першу у своєму репертуарі українськомовну пісню під назвою "999" і кліп на неї, знятий у зовсім нетипових туристичних місцях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції