День вишиванки: Ірина Федишин зачарувала образом у розкішній білій сорочці з червоною вишивкою

Дата публікації
Перегляди
9825
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День вишиванки: Ірина Федишин зачарувала образом у розкішній білій сорочці з червоною вишивкою

Фото: facebook.com/iryna.fedyshyn.7

Артистка привітала шанувальників зі святом.

Ірина Федишин привітала читачів ТСН.ua з Днем вишиванки

Ірина Федишин привітала читачів ТСН.ua з Днем вишиванки

Українська співачка Ірина Федишин, у День вишиванки, який святкують сьогодні, 20 травня, привітала читачів сайту ТСН.ua зі святом.

Також артистка розповіла про своє ставлення до традиційного українського одягу. За словами Ірини, у її родині вишиванки доволі часто носять у повсякденному житті, а не лише раз на рік.

"Зокрема, я вдягаю вишиванку на Великдень, на Різдво, День Незалежності, на такі, великі святкові дні. У мене діти хрещені у вишиванках. Для мене вишиванка, і для багатьох українців, дуже важливий оберіг, святковий одяг", - зазначила Ірина.

Окрім того артистка поділилася, що у її гардеробі є понад сто вишиванок. Тому що, вона також часто використовує вишитий одяг у своїх концертних програмах.

"В моєму гардеробі є дуже багато вишиванок, більше ста. Тому що, окрім того, що є вишиванки, які я використовую в особистому житті, у мене є дуже багато вишиванок, якими я користуюся у своїх концертних програмах. Це не лише вишиті сорочки. Це вишиті костюми, розшиті сукні. Я завжди на своїх сольних концертах, у мене є такий народний блок, де я одягаю вишиванку і це найтепліший момент в концерті, який завжди сприймається на "ура", - зізналася артистка.

Нагадаємо, що нещодавно Ірина Федишин здивувала вокальними здібностями свого чоловіка. Артистка показала, як співає її коханий.

Наступна публікація