День вишиванки: Ольга Сумська показала старовинну сорочку з конопляного полотна зі своєї колекції

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День вишиванки: Ольга Сумська показала старовинну сорочку з конопляного полотна зі своєї колекції

instagram.com/olgasumska

Артистка є палкою шанувальницею вишитих вбрань.

Акторка, народна артистка України Ольга Сумська до Дня вишиванки спеціально для сайту ТСН.ua відкрила двері своєї шафи і похизувалася своєю унікальною колекцією вишиванок.

Зірку за правом можна назвати володаркою найбільшої колекції вишиванок серед знаменитостей. Це й не дивно. У Сумської ціла окрема шафи виділена для вишитих вбрань і це лише половина колекції артистки.

Так, у шафі Ольги присутні дві неймовірно гарні сукні, дизайн яких вона розробила особисто. Дебютна колекція від Ольги Сумської під назвою RIDNA побачила світ 2020-го і була приурочена до 120-річчя всесвітньовідомої української художниці Катерини Білокур.

У гардеробі Сумської присутні сорочки та сукні різних кольорів: і помаранчеві, і малинові, і блакитно-сірі. Тут також є старовинні вишиванки, як от  сорочка-румунка, зроблена з конопляного полотна.

"До речі, треба сказати, що колись моя бабуся, Ольга Яківна вирощувала коноплі і сама робила конопляне полотно, яке потім вишивала", - поділилася Ольга.

Окрім того, у колекції акторки є й дизайнерські сукні, як от від Юлії Магдич, у якій акторка демонструвала нам свою колекцію і яка є однією з найулюбленіших у гардеробі зірки.

Нагадаємо, що тиждень тому Ольга Сумська знову вийшла заміж за свого ж чоловіка, актора Віталія Борисюка. Нині пара побралася з нагоди срібного весілля. Разом уже тридцять років, а офіційно двадцять п'ять.

Ольга Сумська привітала читачів ТСН.ua з Днем вишиванки

Ольга Сумська привітала читачів ТСН.ua з Днем вишиванки
Наступна публікація