Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День вишиванки: Подкопаєва, Падалко, Сумська показалися у національних костюмах

День вишиванки: Подкопаєва, Падалко, Сумська показалися у національних костюмах

У кожної знаменитої красуні в гардеробі є вишиванка.

Сьогодні, 21 травня, Україна святкує день вишиванки.

Загалом цей день святкують кожного третього четверга травня. Цього разу він припав на 21 травня. Цікаво, що етнічний одяг у наші часи набув неймовірної популярності. Знамениті красуні його активно носять у святкові, та й звичайні дні. Та сміливо поєднують вишиванку з кросівками, джинсами, костюмами.

Сьогодні багато українських зірок привітали шанувальників з цим святом, а разом з тим похизувалися своїми луками у національному вбранні.

Лілія Подкопаєва

"Вишиванка – вишуканий символ України"

Лілія Подкопаєва
instagram.com/podkopayeva_official

Катерина Бужинська

"Уся наша інтернаціональна родина у вишиванках! Свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – вдягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, це свято має глибокий̆ зміст. По всьому світу об'єднуються українці в одній̆ ідеї і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний̆ код. У цей день варто пам'ятати свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість"

Катерина Бужинська
instagram.com/buzhynska
Катерина Бужинська з родиною

Олег Скрипка

"Дорогенькі, вітаю вас з Днем вишиванки! Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу!"

Олег Скрипка
instagram.com/o.skrypka

Ольга Сумська

"Я давно вже сприймаю вишиванку, як повсякденний одяг, в якому почуваюся впевнено і яскраво! Так одягались наші прабабусі, самі вирощували льон, коноплі і робили унікальну тканину власноруч.. Навіть на карантині я не втрималась і замовила у вітчизняних майстрів декілька нових суконь"

Ольга Сумська
instagram.com/olgasumska

Світлана Тарабарова

"З Днем вишиванки, друзі"

Світлана Тарабарова_2
instagram.com/tarabarova

Марічка Падалко

"Друзі, особливо випускники 2020, поки ви обираєте, яку сорочку вдягнути на День вишиванки, маю для вас свіжі новини: ЗНО вже точно стартує 25 червня"

Марічка Падалко
instagram.com/marichkapadalko

Зауважимо, що вишиванка улюблене вбрання не лише серед українських зірок. Так, нашому етнічному одягу віддають перевагу і голлівудські зірки, такі як Кетрін Зета-Джонс, Міла Куніс та Демі Мур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції