День вишиванки: Злата Огнєвіч показала магічну сорочку, яку для неї вишивали за ритуалом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День вишиванки: Злата Огнєвіч показала магічну сорочку, яку для неї вишивали за ритуалом

instagram.com/olenadobrova

Артистка з дитинства обожнює вишиванки.

Сьогодні, 20 травня, у День вишиванки, на прохання сайту ТСН.ua українська співачка, "Холостячка" Злата Огнєвіч ексклюзивно показала свою колекцію.

Як зізналася виконавиця, вона обожнює розшиті сорочки з дитинства. Наразі колекція Злати налічує чотири вишиванки. Огнєвіч поділилася, що все розпочалося з того, що вона придбала собі старовинну вишиванку з Полтавщини.

"Моя колекція з'явилася випадково. Все розпочалося з вишиванки, їй понад 100 років. Вона з Полтавщини і вона була першою вишиванкою, яку я купила на свої зароблені студентські гроші і співала у ній у київській філармонії", - зазначила артистка.

Потім українські бренди почали дарувати зірці свої вишиванки. Так, у колекції Злати є сорочки від Varenyky Fashion та дизайнерки Vita Kin. Також Злата розповіла й про особливу вишиванку, яку їй зробили до дня народження.

"У мене є ще одна вишиванка, магічна, я б сказала. Тому що мені її подарували на день народження, її вишивали три майстрині, впродовж трьох місяців. І коли вишивали, промовляли особливі обереги, тому вона має певну магію", - поділилася артистка.

Зазначимо, що День вишиванки щороку святкують у третій четвер травня. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Воно не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Злата Огнєвіч привітала читачів ТСН.ua з Днем вишиванки

Злата Огнєвіч привітала читачів ТСН.ua з Днем вишиванки
Наступна публікація