Перейти до змісту
День захисника України: Джамала, Падалко, Дзідзьо та інші зірки привітали зі святом

День захисника України: Джамала, Падалко, Дзідзьо та інші зірки привітали зі святом

Зірки залишили теплі слова вітання нашим захисникам.

14 жовтня в Україні святкують День захисника України, який збігається з православним святом Покрови.

З цієї нагоди українські зірки вирішили публічно привітати наших захисників, опублікувавши на своїх сторінках в Instagram дописи з теплими словами вітання.

Так, Джамала, Дзідзьо, Марічка Падалко, Злата Огнєвіч та інші представники українського шоу-бізу залишили зворушливі привітання, підкріплені відповідними знімками та побажаннями.

Джамала

Джамала
instagram.com/jamalajaaa

"В часи, коли майже нічого не зрозуміло в цьому світі. Революції, війни, пандемія. Як вижити в такому хаосі? Як зберегти себе та свою сім‘ю? Любити. Поважати. Дотримуватись правил та кордонів. Пробачати. Та захищати свою родину, свій дім, свою країну! З Днем захисника України! Зі святом вас, хлопці та дівчата, чоловіки та жінки! Здоров‘я, миру, розуміння!"

Марічка Падалко

Марічка Падалко
instagram.com/marichkapadalko

"З Днем Захисника України! Дякую Вам, хлопці і дівчата за все! Низький уклін".

Дзідзьо

Дзідзьо
instagram.com/dzidzio

"Хочу привітати зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка захищає всіх, хто про це просить. В цей день ми святкуємо створення Української повстанської армії (УПА), відзначаємо День українського козацтва, а вже сьомий рік - День захисника України! Тому, хлопці і дівчата, будьте здорові і дякуємо за наш мир"

Анна Саліванчук

Анна Саліванчук
instagram.com/salivanchuk.anna

"Дорогі захисники України! Ви довели, що є гідними нащадками українського козацтва. Щиро бажаю вам міцного здоров'я, незламного духу і мирного неба! Також сердечно вітаю всіх з особливим Днем для України - святом Пресвятої Покрови - єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним і державним. Бажаю всім нам козацьких вчинків, перемог і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою свободу і незалежність буде неодмінною рисою українців! Зі святами вас!"

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч
instagram.com/zlata.ognevich

"Вітаю з Днем захисника України! Ціную і дякую за все, що робите для нашої країни!"

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук з дочкою
instagram.com/vova_ostapchuk

"Бути захисником. Завжди. Зі святом!"

Анастасія Приходько

Анастасія Приходько
instagram.com/prykhodko_official

"Сьогодні дуже світлий день. Дуже символічно, що саме в свято Покрови Пресвятої Богородиці ми вітаємо наших захисників України. Дай Бог нам всім миру. Нехай небо буде добре до тих, хто зараз стоїть за Україну не тільки на кордоні, але і у душі. Божих щедрот, благословення і благополуччя в кожен будинок і в кожну родину! Любові нам всім, тепла, добра і затишку. Сьогодні для мене — не просто вихідний день. Це справжнє світле свято і можливість побути з коханими, поспілкуватися, приготувати смачну вечерю і провести час разом. Нехай ця можливість буде у кожної родини! Всіх міцно обіймаю! Бути Добру".

Нагадаємо, 14 жовтня українці святкують одразу чотири свята: cвято Покрови Божої Матері, річницю створення Української повстанської армії (УПА) , День українського козацтва і День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин