Денисенко пригадала, як коханий розповів першій дружині про почуття до неї: "Це було пекло"

Денисенко пригадала, як коханий розповів першій дружині про почуття до неї: "Це було пекло"

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Зіркове подружжя розповіло про проблеми в стосунках.

Відоме подружжя акторів Наталка Денисенко та Андрій Федінчик, які на початку квітня вчетверте одружилися, розповіли про проблеми в стосунках.

Так, у програмі "Світське життя", яка завітала на весілля пари до Єгипту, закохані поділилися, що їхні стосунки пройшли немало випробувань.

Пара познайомилася на зніманнях серіалу. Тоді Андрій був ще одружений з першою жінкою. Зірка серіалу "Кріпосна" пригадала, що її коханий не приховував нічого та одразу розповів дружині про нове кохання.

"Він був повністю чесний перед нею. Дякую йому, що я не була коханкою, тому що це теж для жінки важливо. Він одразу сказав і мені, і їй. Так, це було дуже важко і дуже болюче. Це було таке пекло, тому що розлучення і ми себе винили, в тому, що от у нас кохання, а ми розбили сім’ю. Ну, все нормально, в його колишньої в порядку все життя, вона молода, гарна жінка. У житті може бути що завгодно", – розповіла Денисенко.

За словами пари, Наталку запитували, чи не боїться вона, що Федінчик знову закохається в іншу та піде.

"А вона каже: "Він може так зробити, звісно, може. Це життя. Я цього боюся, але він може". Точно так і я знаю, що вона дуже гарна жінка, вона може закохатися. Я допускаю цей момент, я б не хотів, щоб так сталося і роблю для цього все", – поділився артист.

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Знаменитості не приховують, що вони гаряча пара. Наталка та Андрій можуть гучно посваритися. Втім, закохані зрозуміли – не можуть одне без одного жити.

"Якщо чесно, була навіть така ситуація, треба було зібратися до купи і я на тиждень переїхав до друга. Вона плакала і казала: "Ти мене залишаєш". Я кажу: "Мені просто треба побути одному, бо я вже не вивожу". Прибіг за 3 дні!", – пригадав знаменитість.

Федінчик додав, що найтяжче закоханим довелося, коли народився первісток. У той момент пара придбала квартиру та робила ремонт. Втім, і з цими труднощами подружжя також впоралося. 

Нагадаємо, раніше Наталка Денисенко у ліфі розбурхала уяву пристрасним фото з чоловіком. На фото акторка постала у бюстгальтері та розстібнутій сорочці в обіймах свого коханого.

Повʼязані теми:

Наступна публікація