Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денисенко згадала, як вагітною плакала, що хоче помідорів, а Горбунов її заспокоював

Зірка серіалу "Село на мільйон" розповіла, як колеги підтримували її на знімальному майданчику.

Українська акторка, зірка серіалу "Село на мільйон" Наталка Денисенко, яка днями вперше стала мамою, розповіла, як нею опікувалися колеги на знімальному майданчику, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, вже вагітною Денисенко знімалася у серіалі. За словами артистки, під час знімань у певний момент їй дуже захотілося помідорів. Наталка навіть розплакалася.

"Були деякі нюанси. От мені дуже хотілося помідорів, а ми знімали в селі за містом, така сцена була, що я не могла піти в магазин. Всі злякалися, тому що не очікували, що Наталка Денисенко, весела дівчинка, яка завжди навпаки всіх підбадьорює, сидить плаче, що вона хоче помідорів", - згадала Денисенко.

Наталка звернулася до Осадчої і зауважила, що у той момент її дуже підтримав чоловік ведучої Юрій Горбунов, який теж знімався у "Селі на мільйон".

ВідеоЗірка "Село на мільйон" Наталя Денисенко готується стати мамою

 "І лише ваш чоловік, він дуже підтримав, напевно, ви його навчили", - сказала акторка.

"Там дев’ять місяців тренувань було до цього", - відповіла Осадча, яка народила Горбунову сина.

"Він мене підтримав. Казав, Наталко, не переживай, та зараз тобі принесуть помідорів і все буде добре. І принесли помідори, тому все було добре, носили мені потім помідори кожного дня", - розповіла Денисенко.

Вагітна Наталка Денисенко_1
прес-служба каналу "1+1"
Наталка Денисенко

Також акторка згадала, як їй доводилося грати пікантні сцени вже з чималим животом.

"Живіт вже було видно, а я там така зваблива дівчина, то я грала ніжками, чи декольте. Збоку у мене сумка була. Я спочатку ображалася, що переді мною ставили стілець, чи щось інше, щоб перекрити це. Я їм говорила: "Нащо ви це переді мною ставите, я не жирна". А потім зрозуміла, що таки жирна, живіт великий", - сказала Денисенко.

Вагітна Наталка Денисенко_7
прес-служба каналу "1+1"
Наталка Денисенко

Нагадаємо, за сюжетом серіалу "Село на мільйон" троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кибця мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва в село на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто зі спадкоємців не зможе протриматися у селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана.

Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Як вирішиться доля мільйона, а також який трикутник кохання чекає на Катю, глядачі дізнаються вже восени у другому сезоні серіалу.

Головні ролі у серіалі "Село на мільйон" виконали Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Володимир Задніпровський, Марк Дробот, Наталка Денисенко та ін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції