Денні ДеВіто врятував життя Майклу Дугласу, якого вкусила змія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інцидент стався під час знімань картини "Роман із каменем".

Актор Денні ДеВіто, який приголомшив фанатку, взявши до бару її картонну фігуру, згадав, як рятував свого колегу Майкла Дугласа, вкушеного змією.

Інцидент стався 1984 року у Мексиці під час знімань пригодницької стрічки "Роман з каменем". ДеВіто розповів, що там був чоловік, у якого всередині пікапа на підлозі стояла клітка зі зміями.

"Навколо нього зібралися діти. Я боюся змій, тому я не підходив до них. Але Майкл, він палкий парубок, Майкі Ді. Той чолов'яга взяв змію у руки, його обступили діти. І Майкл вихопив змію. Я йому: "Майкле, не чіпай змію! Це змія, чоловіче. Ця змія може тебе вкусити", - почав розповідь ДеВіто.

Денні ДеВіто та Майкл Дуглас
Getty Images
Денні ДеВіто, Майкл Дуглас, Кейтлін Тернер та Джеймс Брукс, "Роман з каменем"

Дуглас йому відповів, що нічого такого не станеться. Проте він помилився. Раптово змія вкусила актора у руку. ДеВіто не розгубився і врятував життя колезі.

"Потім змія вкусила його у руку. Я завжди знав, що найкраще, що можна зробити у цій ситуації, це висмоктати отруту, що я і зробив. Я схопив його за руку і почав спльовувати. Я сказав: "Добре, що вона не вкусила тебе за бубонці – ти був би вже мертвий", - пригадав Денні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції