Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ді Капріо готується до весілля з довгоногою моделлю - ЗМІ

Обраниця Лео молодша від нього на 22 роки, успішно займається модельним бізнесом і встигла знятися у двох фільмах.

Актор Леонардо Ді Капріо вирішив одружитися. Поки про це повідомляють лише ЗМІ, тож прихильниці Лео затамували подих і мріють, аби він спростував чутки про власне весілля, йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1".

У біографії Леонардо Ді Капріо одна за одною з’являлися нові довгоногі моделі, але ще жодній не вдалося стати законною дружиною актора.

Леонардо ді Капріо з подругою Камілою_2
Getty Images

Проте зараз, вже більше року Лео зустрічається із моделлю Камілою Морроне. Їх часто помічають разом щасливими. 

Обраниця Лео молодша від нього на 22 роки, успішно займається модельним бізнесом і навіть встигла знятися у двох фільмах.

Дівчина Ді Капріо Каміла Морроне_1

Ситуація для прихильниць стає напруженою. Лео начебто ще й зібрався продати свій будинок, щоб купити вже нове сімейне житло і таким чином зробити подарунок до весілля.

Зазначимо також, що чутки про те, що Ді Капріо збирається одружитися, з’являються у американських ЗМІ регулярно, але ще жодного разу не підтвердилися.

ВідеоЛеонардо Ді Капріо вирішив одружитися

Актор Леонардо Ді Капріо вирішив одружитися! Хто ж ця жінка, яка підкорила серце всесвітньо відомого актора? Дивіться у сюжеті. 

Леонардо Ді Капріо вирішив одружитися

Нагадаємо, що востаннє Лео з Каміллою бачили у Парижі на стадіоні. Кохана актора ніжно потурбувалася про нього, дбайливо поправивши комір пальта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції