Ді Капріо відповів президенту Бразилії на звинувачення у "фінансуванні підпалу Амазонських лісів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор каже, що не має причетності до фондів, які йому приписують.

 Президент Бразилії Жаїр Болсонару звинуватив голлівудського актора та екоактивіста Леонардо Ді Капріо у фінансуванні пожеж у Амазонських лісах.

"Цей Леонардо Ді Капріо гарний хлопець, правда? Особливо, коли дає гроші на те, щоб Амазонія палала". За добу перед цією заявою Болсонару у прямому ефірі на своїй сторінці у соцмережі також звинуватив актора у підпалюванні лісів.

Ді Капріо віддав на захист Амазонських лісів від пожеж п’ять мільйонів доларів після найбільшого удару вогню, що стався у липні-серпні поточного року. Оскароносний активіст відповів на закиди бразильського президента.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

At this time of crisis for the Amazon, I support the people of Brazil working to save their natural and cultural heritage. They are an amazing, moving and humbling example of the commitment and passion needed to save the environment. The future of these irreplaceable ecosystems is at stake and I am proud to stand with the groups protecting them. While worthy of support, we did not fund the organizations targeted. I remain committed to supporting the Brazilian indigenous communities, local governments, scientists, educators and general public who are working tirelessly to secure the Amazon for the future of all Brazilians.

Публикация от Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio)

"У часи кризи Амазонії я підтримую людей Бразилії, які працюють, аби зберегти свою природну та культурну спадщину. Вони чудові, зворушливі і скромні приклади того, яке залучення та пристрасть потрібні для збереження довкілля. Майбутнє цих незамінних екосистем на кону, і я гордий стояти поруч з їхніми захисниками", - написав актор у своєму інстаграмі і запевнив, що і надалі підтримуватиме організації будь-якого напряму, які працюють заради майбутнього Бразилії і Амазонських лісів.

Також актор додав, що його організація не спонсорувала жодну з неприбуткових організації, які були названі слідством, начебто причетних до пожеж у лісах – саме до цих розслідувань апелює Болсонару.

Відео Леонардо Ді Капріо опублікував фотографію разом із екоактивісткою Гретою Тунберг

Це фото обговорюють усі! Леонардо Ді Капріо у своєму інстаграмі запостив світлину разом із 16-річною шведською екоактивісткою – Гретою Тунберг. Що об'єднало цих двох несхожих на перший погляд людей та яку відому пару вони нагадали інтернет-користувачам – дивіться.

Леонардо Ді Капріо опублікував фотографію разом із екоактивісткою Гретою Тунберг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції