Ді Капріо захопився святкуванням і забув свій "Оскар" у ресторані

Актор вийшов із закладу без статуетки.

Американський актор Леонардо Ді Капріо залишив свою щойно отриману статуетку "Оскар" у ресторані. Про це повідомляє видання TMZ.

Репортери, які заскочили зірку "Легенди Г'ю Гласса" за святкуванням нагородження в одному з ресторанів Лос-Анджелеса, зазначають, що актор вийшов із закладу на вулицю і попрямував до автомобіля в супроводі ще кількох людей. За ним вибіг чоловік зі статуеткою.

"Ви б хотіли забрати це з собою?" - запитав чоловік у Ді Капріо, показуючи на "Оскар". "Віддай Дену", - сказав актор, після чого чоловік передав йому нагороду.

Водночас Ді Капріо взяв з рук іншої людини пляшку з напоєм.

Видання BangShowBiz пише, що гості в ресторані передавали "Оскар" Ді Капріо з рук в руки і скандували: "Вовча зграя, вовча зграя!".

Нагадаємо, у ніч проти 29-го лютого відбулася найочікуваніша подія кінематографічного світу – вручення "Оскара". Нарешті в результаті своєї шостої номінації на кінопремію як найкращий актор року омріяну статуетку отримав 41-річний Леонардо Ді Капріо за непросту роль у "Легенді Г'ю Гласса". 

Ді Капріо до найпрестижнішої нагороди йшов протягом довгих 22-х років своєї надуспішної кар'єри. Тріумфальній промові про глобальне потепління передували п'ять номінацій на "Оскар" в якості кращого актора та одна – режисерська робота Лео.

Oscar

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: