Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дідусь-расист": Відео із жорсткою критикою Емінемом Трампа вже зібрало понад шість мільйонів переглядів

Зірка показав реп про президента на премії.

Популярний репер Емінем відкрито висловлював свою позицію стосовно президента США Дональда Трампа, говорячи, що не може його терпіти.

Втім, нині виконавець буквально "підірвав" Мережу відеокліпом, де читає реп про політика. Видання СNN припускає: це, ймовірно, найжорсткіша критика Трампа.

Так, відео Емінема показали на церемонії BET Hip Hop Awards. Артист у ньому називає Трампа "ядерний камікадзе" та "дідусь-расист".

У своєму треку співак пригадав і Обаму.

"Потрібно віддати належне Обамі, тому що те, що ми маємо зараз - це камікадзе, який може привести до ядерного Голокосту", - припускає артист.

На його думку, "расизм – це єдине, в чому він (Трамп) успішний". Також Емінем докоряє політику за влаштовані скандали у Twitter замість вирішення питання зі стріляниною у Лос-Анджелесі.

Не оминув співак увагою і тему корупції.

"Він каже що хоче знизити наші податки, але хто заплатить за його марнотратні поїздки туди і назад на гольф-курорти і маєтки? Те ж ла*но, за яке він зводив наклепи на Гілларі", - читає репер.

Емінем дав зрозуміти фанам свою позицію: "Ти або за, або проти. І якщо ти не можеш вирішити, хто тобі більше довподоби та стоїш перед вибором, то я зроблю його за тебе. Пішов ти".

Цю фразу артист доповнив нецензурним жестом.

До слова, жодного твіту у відповідь реперу Трамп ще не написав.

За добу перебування у Мережі кількість переглядів відео наближається до семи мільйонів.

Нагадаємо, під час реп-фестивалю в англійському місті Редінг Емінем публічно висловився про політика.

Він закликав натовп кричати лайливі слова на адресу Трампа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції