Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дідьє Маруані рішуче налаштований покарати Кіркорова за плагіат: Він отримає, що заслужив

Музикант прокоментував, як намагається покарати російського співака за викрадення пісень.

Французський музикант та лідер гурту Space Дідьє Маруані, який зізнався що у нього в Україні є "музичний" син, продовжує звинувачувати Кіркорова у плагіаті, йдеться у "Світському житті".

Дідьє поскаржився на російського співака через викрадення пісень ще у минулому році. Він подав до суду на Кіркорова, але з невідомих причин російський суд відхилив позов Маруані.

"Так, він вкрав 72 пісні у різних виконавців. Вкрав три моїх пісні. Я буду йти до кінця, тому Кіркоров отримає, що заслужив. Якщо буде потрібно я звернуся до Європейського суду з прав людини. Мої юристи над цим вже працюють", - заявив ображений Дідьє.

ВідеоПіаніст Євген Хмара навчився грати, слухаючи музику Дідьє Маруані – фронтмена гурту Space

Лідер гурту «Space» Дідьє Маруані виступив разом з українським піаністом Євгеном Хмарою. Це вже не перший їх спільний виступ, а познайомилися артисти, коли Євгену було усього 6 років! Дідьє також прокоментував той факт, що Філіп Кіркоров вкрав пісні у різних виконавців.

Піаніст Євген Хмара навчився грати, слухаючи музику Дідьє Маруані – фронтмена гурту Space

Також музикант поділився, що нещодавно з міжнародної космічної станції отримав фото свого першого альбому, який американські астронавти взяли з собою на борт ракети, яку запустили на Марс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції