Директор "Міс Україна -2017" про оголену жінку на сцені: Мені здавалося, що це частина постановки

Ірина Копаниця прокоментувала інцидент у фіналі конкурсу.

Організатор конкурсу "Міс Україна-2017" Ірина Копаниця прокоментувала інцидент, який стався у фіналі першості.

Як відомо, під час дефіле у купальниках на сцену вибігла оголена Femen Анна Алляйн.

Як зізналася Копаниця, у цей час вона сиділа позаду журі конкурсу і їй було погано видно сцену. Коли ж директор "Міс Україна" побачила там оголену жінку, їй на декілька секунд здалося, що це частина постановки.

"Чесно, я сама не зрозуміла, як це сталося, побачила краєм ока, - тому що сиділа за журі і нам не дуже добре було видно. І раптом дивлюся - учасниці ходять, а одна дівчинка на краю подіуму чомусь гола. Частки секунди мені здавалося, що це частина постановки, потім я подумала, ну яка ж це постановка, якщо вона гола. Я повертаюся до охорони і починаю кричати, щоб її забрали. А вони собі дивляться. Мабуть, теж вирішили, що це частина постановки", - сказала Ірина, пише "КП" в Україні".

Копаниця додала, що охорони було багато. Окрім охорони палацу "Україна", була додаткова охорона конкурсу, а також охорона ювелірного партнера першості.

Нагадаємо, що нову "Міс Україна 2017" обирали серед 24-х претенденток у Києві. Розкішну корону та право представляти нашу державу на цьогорічній першості "Міс Світу" у Китаї виборола Поліна Ткач.

Залиште свій коментар