Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Директор ресторану та прихильниця "Танців з зірками" виступили на сцені "Голосу країни-9"

Вчора глядачі побачили п’ятий випуск найвокальнішого проекту "Голос країни-9".

Учора, 17 лютого, на каналі "1+1" глядачі побачили п’ятий випуск найвокальнішого проекту "Голос країни-9", який цього сезону дивує неймовірною кількістю голосів та раніше невідомих талантів з народу.

Також вперше в історії проекту дав #другийшанс стати частиною проекту всім тим, хто не зміг пройти далі, або ті, хто просто боялися спробувати себе на кастингах чи на сцені. За два тижні в мережі Instagram учасники онлайн-відбору опублікували близько 2 тисячі відео зі своїми виступами. Яскраві голоси матимуть можливість пройти до півфіналу, аби позмагатися за перемогу.

"Голос країни - 9"_2
прес-служба каналу "1+1"

За результатами п’ятого дня сліпих прослуховувань лідером серед зіркових тренерів стала Тіна Кароль. До її команди пішли п’ять вокалістів. Команда MONATIK поповнилась трьома учасниками, Потапа – двома, а Dan Balan – одним. Серед усіх тренерів MONATIK перший, хто майже зібрав усю команду. У мультиартиста залишилось одне місце.

Голос країни-9_2
прес-служба каналу "1+1"

На п’ятий ефір сліпих прослуховувань прийшли нові яскраві вокалісти.

Серед них був 18-тирічний Арсеній Журавель з Кривого Рогу, який майже все життя ріс без батька. Його мама важко працювала, аби прогодувати Арсенія та його сестру. Замість одягу собі вона купувала сину концертні костюми. Хлопець мріяв скоріше подорослішати, аби стати маминою надійною опорою. Тому вже у 13 років почав давати свої перші уроки вокалу молодшим дітям. А після закінчення школи пішов працювати ведучим у караоке. Його виконання пісні A-ha "Take on me" повернуло всі чотири крісла. Вибір був не з легких та Арсеній зупинився на команді Потапа.

"Голос країни - 9"_9
прес-служба каналу "1+1"

"Я хочу стати успішним та відомим співаком не для себе. Моя найбільша мрія – подарувати безхмарне та щасливе життя свої мамі та родині", - розповів учасник.

На сцену "Голосу країни" також вийшла 29-річна прихильниця "Танців з зірками" Анастасія Андрєєва з Одеси, яка все життя займалася співами. Її улюбленої піснею була композиція Whitney Houston "Dance with somebody", яку вона почула в проекті "Танці з зірками".

"Голос країни - 9"_7
прес-служба каналу "1+1"

Дівчина вирішила, що це знак, тому вона повинна заспівати цю пісню, аби підкорити суддів. До учасниці повернули крісла Потап, Тіна Кароль та Dan Balan. Анастасія обрала команду Тіни Кароль.

Інша учасниця, Наталя Корніленко з міста Ковель, якось отримала дружню пораду від Кузьми, який сказав, що її голос повинен підкорювати Київ. Надихнувшись його словами, учасниця знайшла сили, щоб вийти на сцену "Голосу країни" і показати усім свій хист. На спів дівчини повернувся Потап, який забрав Наталю у свою команду.

"Я більше повірила в себе після його слів. Думаю, зараз саме час показати, чого я досягла за всі роки. І я дуже хочу перемогти, аби присвятити цю перемогу його пам’яті", - розповіла Наталя.

Учасниця Наталя Краснянська в свої 24 стала директором одного з київських ресторанів. Обравши іншу сферу, через деякий час вона зрозуміла, що потрібно прислухатися до покликання свого серця. А її серце просить співати. Заспівавши пісню Олександар Пономарьова "Серце", вона змогла достукатися до серця MONATIK, який повернувся на голос учасниці.

"Голос країни - 9"_4
прес-служба каналу "1+1"

Вже за день найпопулярнішим виступом минулого ефіру за переглядами глядачів став номер Марії Нікуліної, яка вийшла на сцену "Голосу країни" з піснею Nothing compares you. Дівчина, яка зовсім нещодавно пережила трагедію ледве, змусила себе піти в проект, аби розпочати нове життя і присвятити його улюбленій справі, що дає сили. Своїм виступом учасниця змогла повернути крісла одразу трьох тренерів: Потапа, Тіни Кароль та MONATIK. Дівчина пішла до команди співачки Тіни Кароль.

"Голос країни - 9"_8
прес-служба каналу "1+1"

Шостий випуск глядачі каналу "1+1" зможуть побачити цієї неділі о 21:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції