Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дискваліфікована "Міс Україна" Дідусенко розповіла про свій обман та підтримку бойфренда з Адміністрації президента

Дівчина пояснила свій вчинок.

Дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко, якій запропонували знятися в кіно, прокоментувала в інтерв'ю з Катериною Осадчою для "Світського життя" скандал навколо неї.

За правилами конкурсу учасниці не повинні бути заміжніми, розлученими і мати дітей. Дідусенко цю інформацію приховала від оргкомітету "Міс Україна".

На ці закиди дівчина зазначила, що своєї дитини вона не приховувала.

"Він є, він найважливіша частина мого життя. Якимось дивом ця інформація просто не розповсюдилась і не стала відомою", - сказала Вероніка.

Красуня зауважила, що перед тим, як брати участь у конкурсі, не підписувала договір, в якому б зазначалося про те, що учасниця має бути неодруженою і не розлученою і не мати дітей.

"Я заповнила на сайті анкету про те, що у мене немає дітей, і що я не була заміжньою. Це єдиний раз, коли згадувалося про дітей і про заміжжя під час участі у "Міс Україна"", -  зазначила вона.

Вероніка сказала, що до такого скандалу вона просто не готова.

"Мені цей скандал потрібен менш за все. Єдине, чому я зараз піднімаю цю тему, - залучаю ЗМІ. Ми будемо записувати звернення до Мішель Обами та місіс Макрон тільки тому, що це не тільки про мене, а це про мільйон молодих жінок, у яких є діти і які свою мрію, свої бажання просто повинні відкласти і змиритися з тим, що вони не можуть брати участь у такому конкурсі краси", - аргументувала дівчина.

На питання Каті Осадчої, чи знає вона, хто розкрив її таємницю про дитину, вона відповіла: "Це для мене шок, диво, і щось абсолютно неймовірне, що ця інформація не стала відомою до того, як мене оголосили переможницею. У мене є близькі друзі, які знають це. У мене є лікар-педіатр, до якого я ходжу зі своїм сином щомісяця і він теж знає, що у мене є дитина, тому тут дивніше те, що це до цього не стало всім відомо. А хто здав, це взагалі міг бути будь-хто. І я досі в шоці від цього Божого провидіння, що просто так сталося. Це якесь диво".

ВідеоВероніка Дідусенко прокоментувала свій обман і дискваліфікацію на "Міс Україна 2018"

Вероніка Дідусенко стала переможницею "Міс Україна 2018". Але корона прикрашала голову красуні лише три дні. Стало відомо, що дівчина обманула всю країну, приховавши 4-річного сина. Виявилося, що Вероніка – не перша, хто обманув суддів. «Світське життя» розбиралося у ситуації. 

Вероніка Дідусенко прокоментувала свій обман і дискваліфікацію на "Міс Україна 2018"

Дідусенко запевняє, що у неї ніхто ніколи не запитував, чи у неї є діти і що взагалі про це не йшла мова.

Після цього Осадча продемонструвала уривок попереднього їхнього інтерв’ю після оголошення перемоги Вероніки. Катерина запитувала у красуні, чи має вона бойфренда, на що дівчина відповіла, що вона сфокусована на своїй участі у конкурсі і це найважливіше у її житті, і те, що у неї багато залицяльників, але поки що вона весь свій час присвячує розвитку.

Виявилося, що красуня збрехала, адже відразу після конкурсу стало відомо, що у неї є бойфренд - політтехнолог, позаштатний радник голови Адміністрації президента Геннадій Курочка.

Вероніка Дідусенко

"Це моє особисте життя, яке ми разом з моїм бойфрендом не хотіли афішувати для всіх", - пояснила свій вчинок Вероніка.

Цікаво, що після цього Геннадій змінив сімейний стан на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що він у стосунках з Дідусенко.

"Коли мені оргкомітет заявив, що мене позбавляють титулу, я була дуже напруженою, я йому зателефонувала і він, як справжній чоловік, почав мене захищати. Це була виключно його ініціатива, щоб ми афішували стосунки, щоб на мене не було якихось too much pressure від ЗМІ", - додала Вероніка, зазначивши, що вона дуже за це йому вдячна.

Осадча зазначила, що все наштовхує на ту думку, що їхня історія вигадана політтехнологом.

"Ось ви йдете на конкурс, перемагаєте, а потім починаєте нести свою справедливу місію про права жінок у всьому світі", - сказала Катя.

Дівчина заперечила це.

"Зрозуміло, що це була не його вигадка, я до останнього не вірила, що виграю. І тут називають моє ім'я, перша думка у мене в голові – це були дуже непристойні вислови. Я розуміла, що буде скандал, в мене був шок, стрес. І навіть можна побачити на записі, коли тільки кажуть моє ім'я, у мене такий ступор і я не знаю, що мені робити. Я зовсім цього не хотіла. Я думаю: "Господи, за що це мені?" Я не очікувала цього.

Підсумувавши, Вероніка додала, що їй дуже боляче від того, що сталося саме так.

Нагадаємо, Вероніка Дідусенко буде намагатися змінити принизливі правила "Міс світу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції