"Дітей я не бачу, не чую": ексдружина репера Серьоги заявила, що артист приховує від неї синів

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Дітей я не бачу, не чую": ексдружина репера Серьоги заявила, що артист приховує від неї синів

Фото: instagram.com/polina_lola

Поліна Ололо стверджує, що вже місяць телефони дітей вимкнені.

Колишня дружина репера Серьоги, який зняв хлопця-копію MONATIK у новому кліпі, приголомшила зізнанням.

Так, екскохана зірки Поліна Ололо розповіла сайту ТСН.ua, що виконавець забрав та приховує від неї двох синів Марка та Платона, народжених у їхньому шлюбі.

"Наразі Сергій Пархоменко активно відвідує програми та висловлюється про те, що він героїчно виховує своїх дітей самостійно, коли насправді дітей забрали від мене після 10 років проживання зі мною! Дітей я не бачу, не чую, і всім наближеним до їхнього життя заборонений будь-який контакт зі мною", – заявила  Поліна.

Фото: instagram.com/polina_lola

Також у своєму Instagram колишня репера зазначила, що за час перебування з зірковим татом діти плакали, сумували, хотіли додому, але в той же час боялися батька.

"Піддавалися жорстким покаранням, стояли на гречці, принижувалися в громадських місцях (все це я пишу зі слів дітей). Психічний стан мого молодшого сина погіршився, він став схильний до істерик. Протягом цього часу, дітей могли залишати одних в закритому будинку на ніч або на вихідних. Що жахає при одній думці, які ситуації можуть трапитися. Старший син годував середнього, оскільки, в 9 років він був непристосований до приготування їжі. За гігієною дітей також стежать дуже погано, тому що немає належного догляду за ними. Восени були видалені з усіх їх телефонів мої контакти і заблокований мій номер. Звичайно я приїжджала і стояла під школою, оскільки, на два тижні вони зникли і не могли зі мною зв'язатися", – повідомила ексдружина Серьоги.

Фото: instagram.com/poligrafofficial

За словами Поліни, останній місяць їй нічого невідомо про місце перебування дітей, адже їхні телефони вимкнені. "За допомогою адвокатського запиту нам вдалося дізнатися, що 1 лютого діти перетнули кордон Криму на автомобілі з херсонською реєстрацією, далі їх доля невідома", – стверджує Ололо.

Екскохана артиста також додала, що з цього приводу вже готується заява в правоохоронні органи, а також готуються документи для подачі до суду.

ТСН.ua звернувся за коментарем до пресслужби репера, але, за їхніми словами, Сергій не коментує цей інцидент.

Нагадаємо, не так давно Серьога зізнався, чому хоче отримати українське громадянство.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація