Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дитину мені виштовхали": Санта Дімопулос пригадала свої страшні перші пологи

Знаменитість пояснила, чому вирішила народжувати не в Києві.

Екс"ВІА Гра" Санта Дімопулос, яка оголосила про другу вагітність, пригадала свої перші пологи.

Знаменитість зізналася, що появу першого малюка на світ пригадує як страшний сон. Справа в тому, що лікар, у якого планувала народжувати Санта, у відповідальний момент поїхав на конференцію.

"Перші пологи досі згадую зі здриганням. Мій лікар полетів на якусь конференцію, і я примудрилася народити в один з цих двох днів. Епідуральною анестезією мені знеболили перейми, а коли почалася родова діяльність - її відключили, пояснивши це тим, що я повинна відчувати потуги. У ці миті я відчула весь біль цього світу! Я реально втрачала свідомість, і дитину мені просто виштовхнули, натиснувши на живіт (чого робити категорично не можна, але про це я дізналася пізніше)", - почала розповідь Санта.

Санта Дімопулос_2
instagram.com/santadimopulos

За словами співачки, через чотири дні після народження її первістку проколювали гематому на голові. Також страшною була післяпологова палата.

"Гематому на голові у немовляти проколювали на четвертий день, і мені навіть страшно згадувати про це... Післяпологова палата теж була як у фільмі жахів - метр на метр, поруч дитина, вікно не зачинялося і вітер свистів над вухом всю ніч", - розповіла Дімопулос.

Санта розповіла, що дізнавшись про другу вагітність, одразу вирішила, що у Києві не народжуватиме.

"Я зустрілася (за рекомендацією знайомої) з головлікарем клініки у Монако і вирішила народжувати у нього. Київ навіть не розглядала, тому що, крім свого негативного досвіду, чула і від інших знайомих про різні складнощі", - пояснила Санта.

Нагадаємо, що минулого тижня вагітна Санта Дімопулос зворушила новою світлиною з округлим животиком. Ексучасниця "ВІА Гри" показала, який вигляд має на 7-му місяці вагітності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції