Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дитячі комплекси та харасмент: Мерайя Кері розповіла про пережиті страждання

Співачка дала відверте інтерв’ю.

Американська співачка Мерайя Кері, яка нещодавно зізналась що страждає на психічне захворювання, зробила ще кілька приголомшливих зізнань.

Зірка дала відверте інтерв’ю виданню The Guardian, в якому повідомила, що від самого дитинства зазнала страждань та досі перебуває під контролем першого чоловіка.

Цікаво, що Кері вважає, що її боротьба з біполярним розладом бере початок ще в дитинстві. Адже вона була міжрасовою дитиною і дуже від цього страждала.

"У мене завжди були проблеми зі сном. Пригадую, мені було років шість, і я не могла заснути. У домі завжди щось відбувалося, коли я була маленькою, тож я ніколи не почувалася в безпеці. Гадаю, тоді це почалося", - зазначила артистка.

Мерайя також згадала, як у дитинстві до неї в гості прийшла подружка і розплакалася, перелякавшись її темношкірого батька.

"У дитинстві мені доводилося багато страждати, щоб відчувати себе визнаною та гідною існування на Землі. Я почувалася не так, як всі інші, тому що я була міжрасовою", - розповіла зірка.

Кері також зізналася, що зазнала сексуальних домагань на робочому місці, тому досі поруч з першим чоловіком Томмі Моттола "все контролює".

"Коли вам потрібно постійно контролювати свої власні емоції і усвідомлювати кожен рух, який ви робите, і значною мірою просити дозволу на існування, це негативно впливає на ваше життя", - зауважила знаменитість.

Варто зауважити, що Кері також поділилася своїм рецептом краси, який полягає у купаннях у холодному молоці.

Нагадаємо, колишня менеджерка Мерайї звинувачує її в сексуальних домаганнях. Раніше ж проти співачки подав позов її екс-охоронець. Він теж звинувачує зірку в харасменті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції