Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дитячі мрії Кароль, DZIDZIO, MONATIK, Саніної, Барбір та інших зірок полетять у космос

Понад 100 000 малюнків дитячих мрій будуть зашифровані в сигнал.

У суботу, 28 вересня, о 20:00 на головній вулиці столиці Хрещатик,  36 під час Kyiv Lights Festival у небо злетить світловий "Промінь мрій".

Вперше у світовій історії на планеті Земля понад 100 000 малюнків дитячих мрій будуть зашифровані в сигнал і відправлені у космос. Одночано зі світловим променем злетить радіосигнал з космічної станції у Золочеві, що на Львівщині.

Дитячі мрії_3
прес-служба каналу "1+1"
Промінь Мрій - Маршрут

Разом з дитячими мріями у космос полетять і мрії українських зірок та їхніх дітей. Всі охочі зможуть завантажити безкоштовний додаток Промінь мрій і долучитися до історичної події - увімкнути доповнену реальність, щоб спостерігати, як оживають малюнки мрій. 

Дитячі мрії_2
прес-служба каналу "1+1"

Протягом року багато відомих українських зірок брали участь у марафоні #моядитячамрія від проекту "Здійсни мрію", куратором якого є Лідія Таран.  

Співачка Тіна Кароль у дитинстві мріяла, що всі люди між собою будуть дружні та будуть допомагати один одному, тому на своєму малюнку Тіна зобразила багато щасливих людей. 

Дитячі мрії_4
прес-служба каналу "1+1"

Мультиартист MONATIK, наприклад, намалював свою дитячу мрії - планету Земля, будинки, океан та багато людей, які тримаються за руки, та написав "мир". 

Співак DZIDZIO у дитинстві мріяв стати великим артистом. Саме це він зобразив на своєму малюнку. Як бачимо, DZIDZIO  - приклад того, що мрії здійснюються! 

Сергій Бабкін у дитинстві мріяв стати військовим льотчиком, а хореограф Ілона Гвоздьова хотіла стати президентом, але згодом вона зрозуміла, що це важка робота, і трансформувала трішки свою мрію - почала мріяти стати Міністром культури, і вірить, що її мрія обов'язково реалізується. 

А ось боксер Денис Берінчик мріяв стати пожежником. Фронтвумен групи THE HARDKISS Юлія Саніна своєю чергою в дитинстві хотіла стати співачкою та знімати кліпи до своїх пісень. 

Ведучий, актор Ігор Ласточкін мріяв управляти всіма дитячими атракціонами.

Популярна співачка та відеоблогерка Jerry Heil всім мрійникам присвятила чудову композицію, яка наповнена щирими почуттями та дитячими спогадами - про мрії, а тим більше навіть назвала пісню "Моя дитяча мрія" і незабаром відбудеться премьера відео.

І ось всі ці мрії полетять до зірок, в космос зі швидкістю майже 3 мільйони метрів на секунду, і подолають відстань близько 400 трильйонів кілометрів. Вчені говорять про ймовірність відповіді на сигнал мрій від позаземних цивілізацій нашої Галактики.

Зауважимо, малюнки дитячих мрій протягом року збиралися під час всеукраїнського артмарафону #моядитячамрія в турі по містах і онлайн, зокрема, на уроках мрій, які проводили відомі українські ведучі та співаки, в школах і лікарнях нашої країни.

Ведуча "Сніданок з 1+1", учасниця оновленого сезону "Танці з зірками" Людмила Барбір з сином Тарасиком також малювали свої дитячі мрії. 

Дитячі мрії_1
прес-служба каналу "1+1"

Тарас намалював братика та сестричку, а сама Людмила у дитинстві мріяла говорити з тваринами та рослинами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції