Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчина ексчоловіка Лорак зізналася, що її шантажують фото з ескорт-послуг

У Мережі з'явилася інформація, буцімто кохана Мурата надає інтимні послуги.

Дівчина ексочоловіка співачки Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу Самія, яка розповіла про стосунки з ним, зізналася, що страждає від шантажу з боку недоброзичливців.

Так, у Мережі з'явилися скрини буцімто з сайтів ескорт-послуг, на яких нібито присутня анкета Самії. За словами дівчини, невідомі вимагають від неї гроші і тільки у тому випадку пообіцяли прибрати фото з сайтів. Про це дівчина розповіла сайту ТСН.ua.

Самія Ахметова_4
Самія Ахметова_5

Кохана Мурата зверталася з офіційною заявою на ці сайти, однак вони спростували інформацію про те, що у них є її анкета.

"Я працювала раніше фітнес-моделлю, моделлю спідньої білизни, але мої фото вкрадені з мого особистого iCloud і Instagram. Мене шантажують, вимагають гроші, я відмовила, тому вони почали спеціально скомпрометувати під ескорт-сайт. Я ніколи таким не займалася. Я зверталася з офіційною заявою на ці сайти, і мені дали відповідь, що моїх фото там немає. Це чийсь злий жарт. Спеціально зроблено недоброзичливцями", - сказала нам дівчина Мурата.

Самія Ахметова
Самія Ахметова

Самія зізналася, що через ці наклепи вони з Муратом дуже страждають. На думку коханої Мурата, скоріше за все це пов’язано з її стосунками з ексчоловіком Ані Лорак.

"Я дуже сильно зараз страждаю через ці наклепи. Я цього не заслуговую. Я думаю, що це пов'язано з моїми стосунками. У Мурата дуже багато недоброзичливців і, мабуть, у мене теж. Він відома людина, тому я страждаю", - поділилася з нами Самія.

Нагадаємо, наразі Мурат Налчаджиоглу та Самія Ахметова відпочивають в Іспанії. Бізнесмен публікує спільні фото з дівчиною та не приховує нові стосунки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції