"Дизель Шоу" потрапило у скандал через расистські та гомофобні жарти – реакція зірок

"Дизель Шоу" потрапило у скандал через расистські та гомофобні жарти – реакція зірок

"Дизель Шоу" потрапило у скандал через расистські та гомофобні жарти – реакція зірок

Фото: скриншот з відео

Переможець "Розсміши коміка" звинуватив шоу у расизмі.

Український блогер Віктор Вемуна звинуватив програму "Дизель Шоу" в расизмі та гомофобії.

Так, переможець "Розсміши коміка" розповів у своєму Instagram, що у лютому організатори запросили його та сестру знятися у номері "Тарас-Папуас", де висміюють темношкірих. За сценарієм, він повинен був зіграти актора, який мав знятися в новому українському фільмі для Netflix в образі Тараса Бульби.

Віктор та його сестра відмовилися від знімань, а згодом на телеекрани вийшов цей випуск. У номері коміки висміюють нові стандарти і толерантність Netflix, жартують про темношкірих та представників ЛГБТ-спільноти. Зокрема, про те, що їх "на відміну від білих, можна вбивати". Також звучали такі фрази: "Ми знімаємо чорно-біле кіно? А жанр – чорна комедія?", "Тарас поранений у бою, його спалили на багатті, він трохи підгорів, але не помер. Повернувся на Січ, але битися вже не хоче, так би мовити, перегорів".

У відеозверненні з оглядом на номер, Вемуна розкритикував скетч та додав, що "поки з головних гумористичних сцен країни буде нестися блювотина про те, що їхній колір шкіри - згорілий білий, доти таке буде нестися і на вулицях".

"60-70% українців дивляться ваше шоу. І завтра, коли у них запитає дитина, чому цей дядько такий чорний, вони скажуть: "Тому що він підгорів". І коли ці діти підуть до школи, вони називатимуть усіх чорних навколо – копченими, тому що їм це здається смішним. Я не кажу, що саме ви відповідаєте за те, що відбувається на вулицях та за відношення до темношкірих, але у вас, як мінімум, є важелі впливу на соціум", – зазначив блогер.

На інцидент відреагували українські зірки, зокрема alyona alyona, Джамала та Олександра Заріцька. Знаменитості підтримали Віктора.

"Ось так буває в нашій країні в 2021 році. У мене немає слів…", – зазначила солістка KAZKA.

Фото: instagram.com/stories/kazka.band

"Я щиро вважаю, що телебачення не повинно пропагувати расизм в Україні і темношкірі люди в Україні мають почуватися спокійно", – заявила реперка та додала напис "Сором "Дизель Шоу".

"Просто немає слів. Підтримка", – прокоментувала Джа.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

У коментарях під відео фоловери блогера також висловилися щодо побаченого.

  • Іспанський сором
  • Повний треш
  • На скільки потрібно бути некреативним і несмішним, щоб жарти свої зі стереотипів і расизму висмоктувати
  • Бро, це не гумор, це стьоб і приниження. Це не смішно. Правильно все говориш!

Зі свого боку, представники проєкту поки що не прокоментували скандал.

Нагадаємо, раніше 19-річна Біллі Айліш відповіла на звинувачення в расизмі. Артистка перепросила азіатів за незрозумілу вимову.

Повʼязані теми:

Наступна публікація