"Для мене головне – собаки": ONUKA зізналася, що не хотіла народжувати дітей

"Для мене головне – собаки": ONUKA зізналася, що не хотіла народжувати дітей

"Для мене головне – собаки": ONUKA зізналася, що не хотіла народжувати дітей

instagram.com/onukaofficial

Ще рік тому співачка попередила батьків та близьких, що житиме у шлюбі без нащадків.

Лідерка українського гурту ONUKA Ната Жижченко, яка у травні вперше стала мамою, зізналася, що не планувала народжувати дітей.

Так, виконавиця поділилася, що рік тому попередила батьків та близьких, що житиме у шлюбі без рідних дітей. Втім, за місяць після цього виконавиця завагітніла, йдеться у "Світському житті".

Якщо чесно, то минулого літа я сказала усім, що я childfree (свідома бездітність – прим. ред.), навіть батькам. Але у бога свої плани, як тільки я це сказала – одразу такий подарунок долі.

повідомила ONUKA

Артистка зазначила, що їй ніколи не хотілося бути матусею та розчинитися в материнстві. Навіть зараз ONUKA просто підлаштовується під цю ситуацію та вчиться бути іншою людиною.

Мене ніколи не милували чужі діти. Для мене завжди головне – собаки. Будь-яку собаку обійму, розцілую безхатька, допоможу, нагодую. А діти, які діти, почекайте. Навіть мої батьки це прийняли достойно, тому що всі розуміли, що це свідоме рішення. Як я собі це пояснювала, що якщо в мене немає потягу і я не впевнена, що можу виховати в цьому світі гаджетів нормальну дитину, то потім ми всиновимо дітей, які вже є. Краще допомогти тим дітям, які вже є і дати їм родинний затишок, ніж народжувати на планету нових людей, якщо ти не впевнений, навіщо це робити. Я це обґрунтувала і коли проговорила собі і батькам – мені стало настільки легше жити. І от минає місяць і всі мої плани і обґрунтування просто йдуть до біса.

розповіла виконавиця

Зі свого боку, чоловік артистки, музикант Євген Філатов дуже хотів малюка. Втім, соліст The MANEKEN не сперечався з дружиною, щоб не псувати настрій.

Про свою вагітність артистка повідомила за декілька днів до пологів. ONUKA пояснила, що приховувала свій стан через дві причини.

Мені хотілося, щоб до мене ставилися так, як і до цього, що я абсолютно універсальний солдат без жодних поблажок, що я відпрацьовую на всі 100%. Так це і було, ніхто нічого не помічав. Також я вірю в те, що щастя любить тишу. Чомусь мені хотілося максимально від усіх відмежуватися.

розповіла співачка

Також виконавиця додала, що лікарі попередили співачку, що в неї може бути післяпологова депресія, оскільки, в ONUKA є спадковість і також через те, що артистка свого часу лікувала депресію.

Ексклюзивне інтерв’ю з ONUKA та її чоловіком

Ексклюзивне інтерв’ю з ONUKA та її чоловіком

Нагадаємо, раніше ONUKA розповіла, як повідомила чоловіку про поповнення та реакцію песика на малюка. Також співачка зізналася, чи збирається йти у декретну відпустку.