Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров, Лідія Таран і вагітна Валентина Хамайко подарували кришталеву зірку журналу Viva!

Зірки телеканалу 1+1 відвідали вечірку на честь дня народження видання.

Телеведучі каналу "1+1" Єгор Гордєєв, Людмила Барбір, вагітна на останньому місяці Валентина Хамайко, а також Олександр Попов, Лідія Таран, Дмитро Комаров та Соломія Вітвіцька, Володимир Остапчук відвідали диско-вечірку Viva!

Ведучі "1+1", Viva!_5
прес-служба каналу "1+1"

Ведучі з радістю позували фотографам в стильних вбраннях на червоній доріжці, спілкувалися з журналістами і були в чудовому настрої від святкової атмосфери вечора.

Ведучі 1+1 на день народження Viva!_2
ТСН.ua

Традиційно зірки "1+1" приготували подарунок-сюрприз для команди улюбленого журналу Viva!, яким стала велика кришталева зірка з гравіюванням. Їі урочисто вручили головному редактору видання Іванні Слабошпицькій.

Ведучі "1+1", Viva!_2
прес-служба каналу "1+1"

"Нагорода від 1+1 журналу Viva! Кришталева зірка, тому що журнал відкриває зірки, які сяють і не гаснуть", - розповіли ведучі.

Ведучі "1+1", Viva!_3
прес-служба каналу "1+1"

Журнал Viva! вже багато років відкриває Україні нові і нові імена, які стають зірками.

ВідеоViva-бал у стилі диско відвідали українські зірки

Зірковий український глянець Viva відсвяткував уже 14 день народження. На бал у стилі диско з'їхався чи не увесь вітчизняний шоу-біз. Ведучі "1+1" привітали команду журналу подарунком-сюрпризом "Кришталевою зіркою". Даша Счастлива розпитувала гостей свята про красиві частини тіла коханих. 

Viva-бал у стилі диско відвідали українські зірки

Нагадаємо, що вчора, 20 листопада видання Viva! з розмахом відсвяткувало своє 14-річчя у стилі диско-вчірки. А святкову обкладинку прикрасила вагітна четвертою дитиною телезірка, ведуча ранкового шоу "Сніданок Вихідний" Валентина Хамайко, яка разом з сім'єю знялася у фотосесії для журналу Viva!.

Залиште свій коментар

Вибір редакції