Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров показав приголомшливі наслідки стародавнього ритуалу індіанців Амазонії

Невдовзі стартує прем'єра нового сезону екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт".

Зовсім скоро на телеканалі "1+1" стартує довгоочікувана прем'єра нового сезону екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим. Цього разу команда вирушила в експедицію до Бразилії, країну контрастів, в якій тісно поєдналися два різних світи: первісне життя диких племен і цивілізація.

У першій частині сезону телеглядачі разом з Дмитром Комаровим відкриють для себе дикі, непрохідні джунглі Амазонії й познайомляться з найдавнішими племенами, які повністю ізольовані від цивілізації. Їхні ритуали й досі є загадкою для сучасної людини, а ефект від них шокує і переносить в іншу реальність. Один з таких ритуалів, за найкращими традиціями "Світу навиворіт", телеведучий випробував на собі.

"Світ Навиворіт" Дмитро Комаров_2
прес-служба каналу "1+1"

"Індіанці Амазонії живуть в іншому світі. Ми не можемо собі уявити таке навіть у кіно. Це схоже на іншу планету, на щось незвідане і зовсім чуже. Найголовніша особливість цих племен у тому, що багато з них дійсно ізольовані від сучасного життя. Це контролюється державою. До багатьох не підпускають нікого: ні дослідників, ні журналістів, ні туристів. Завдяки цьому стародавні народи зуміли зберегти свої таємні первісні ритуали, частину з яких я випробував на собі, - розкрив деякі секрети нового сезону Комаров.

"Світ Навиворіт" Дмитро Комаров_3
прес-служба каналу "1+1"

Також ведучий-екстремал зізнався, що деякі ритуали були на межі життя та смерті.

"Скажу чесно, це були ситуації з категорії "на межі". Іноді після цих ритуалів мені здавалося, що я не виживу. Обряди, які індіанці регулярно використовують для спілкування з духами, нам здаються маленькою смертю. У цей момент ти повністю переносишся в іншу реальність і не розумієш, що з тобою фізично і морально відбувається", - розповів Дмитро.

Які саме ритуали випробував на собі Дмитро Комаров, а що йому так і не вдалося перевірити, можна буде дізнатися під час творчих зустрічей з телеведучим відразу після його повернення з експедиції. Зустрічі відбудуться в Харкові, Дніпрі, Києві, Ужгороді, Чернівцях та Одесі.

Також телеведучий познайомить українців із зіркою відомого бразильського серіалу "Рабиня Ізаура" Луселією Сантос, яка вперше відвідає Східну Європу.

Нагадаємо, прем'єра нового бразильського сезону екстремального тревел-проекту "Світ навиворіт" відбудеться на телеканалі "1+1" вже цієї осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції