Дмитро Комаров розповів про 10-річну історію "Світу навиворіт" і перший відпочинок all inclusive

Дата публікації
Перегляди
2014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дмитро Комаров розповів про 10-річну історію "Світу навиворіт" і перший відпочинок all inclusive

Фото: пресслужба каналу "1+1"

11 грудня у відомого телеведучого свято – 10 років тому в ефірі каналу "1+1" вийшов перший випуск проєкту "Світ навиворіт".

Ведучий і автор програми "Світ навиворіт" на каналі "1+1" Дмитро Комаров цього року святкує 10-річчя програми.

З цієї нагоди мандрівник став головним героєм свіжого номера журналу "Теленеделя". В інтерв'ю ведучий поділився спогадами про найперші випуски тревел-шоу, розкрив секрет незмінної "біблії" програми і розповів про першу в житті відпустку в Туреччині.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Цього року програма "Світ навиворіт" на каналі "1+1" святкує 10-річний ювілей. Хоча історія популярного тревел-шоу починалася як експромт молодого журналіста й фотографа Дмитра Комарова, який захотів ділитися своїми враженнями від подорожей не лише за допомогою тексту і картинок.

Спочатку це мало вигляд експерименту. Все було настільки новим для мене. Я багато подорожував, і ці поїздки були екстремальними. На той момент абсолютно не розумів специфіки телебачення і уявляв собі, що буду встигати об'їжджати 10-20 країн щороку і знімати в десятки разів більше. Так я думав лише в перший рік створення програми

пригадав мандрівник

Щороку глядачі "1+1" з нетерпінням чекали нових випусків незвичайного тревел-шоу про "виворіт" життя найвіддаленіших куточків планети. А команда проєкту з кожним сезоном намагалася для них щось змінити і зробити кращим. Та водночас за 10 років точно не змінилася "біблія" програми.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Світ навиворіт" - це проєкт про справжнє життя, про те, як живуть в іншій частині планети люди, які, можливо, не схожі на нас зовні, але при цьому у них такі ж цінності і пріоритети. Всі ми, попри розріз очей, колір шкіри та інші відмінності, хочемо одного і того ж - любові і поваги. Я поважаю всіх героїв, будь це творець робота за 1 млн доларів з Японії або людина з племені колишніх людожерів, яка ніколи не користувалась електрикою. Для мене вони рівні. І це один з найважливіших принципів

зазначив Дмитро

Крім того, мандрівник розповів, що цього року вперше отримав справжнє задоволення від відпустки в Туреччині за системою all inclusive, у яку він поїхав разом зі своєю дружиною, телеведучою Олександрою Кучеренко.

Раніше такий відпочинок здавався неприйнятним для мене. Тому що, якщо я кудись приїжджаю сам, не можу просто сидіти на пляжі і відпочивати. Але коли з тобою поруч кохана людина, ти дивишся на багато речей інакше. Саша розсміялася, дізнавшись, що в свої 37 я вперше поїхав в цю країну по путівці в готель, де все включено

зазначив Комаров

Зауважимо, спеціально до 10-річного ювілею команда "Світу навиворіт" готує особливий сюрприз, про який глядачі "1+1" дізнаються вже скоро.

Нагадаємо, днями Дмитро Комаров пригадав "мегаяскраву" відпустку з молодою дружиною у Таїланді. Подружжя полюбляє екзотичний відпочинок.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація