Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров розповів про містичне знайомство зі своєю дружиною

Також телемандрівник розповів про книгу, яку пише.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров разом з дружиною, телеведучою, "Міс Україна 2016" Олександрою Кучеренко знялись у романтичній фотосесії.

Її молодята влаштували на заході сонця біля Київського моря. Наречені для літніх знімань обрали ніжні образи – Саша - білу грайливу сукню, а Дмитро – білу сорочку та шорти пісочного кольору. 

В інтерв’ю журналу Viva пара розповіла, що вважає своє знайомство містичним, адже вони мали всі шанси не зустрітися на тому конкурсі краси.

Як відомо, Дмитро та Олександра познайомились на конкурсі, де дівчина була учасницею, а ведучий – членом журі.

"У нас все почалось трішки містично. Немов все йшло до того, щоб я став членом журі на конкурсі "Міс Україна 2016". Я довго намагався відмовитися від участі: не люблю світські заходи. У мене дуже щільний графік, я завантажена людина. Відмовився, але організатори дуже просили. У підсумку вирішив піти назустріч і погодився", - зізнався Комаров.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко_1
viva.ua

За словами Олександри, вона теж спочатку не хотіла брати участь у цьому заході.

Крім цього, у інтерв’ю глянцю Дмитро розповів про їхній з дружиною медовий місяць на Мальдівах, як реагує Саша на його часті відрядження та про свою книгу "Світ навиворіт", яку продовжує писати.

Між подружжям немає жодних таємниць, навіть про небезпечні експедиції ведучий завжди розповідає Олександрі, а батькам – ні.

"Саша перша, з ким я всім ділюся. Про те, як я мало не потонув, я не розповів навіть батькам, не хотів їх лякати. А після розмови з Сашею я швидко отямлююся. До речі, мої замітки до майбутньої книги Саша теж читає перша. Коли їх зможуть побачити інші читачі, я поки сказати не можу - в моєму графіку зрідка виходить знаходити час для книги", - прокоментував Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
viva.ua

Нагадаємо, раніше Дмитро Комаров показав, що йому подарувала дружина на день народження. Свій 36-й день народження ведучий зустрів з коханою у Берліні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції