Дмитро Комаров розсекретив країну, якій буде присвячений новий сезон "Світу навиворіт"

Цього разу телемандрівник вирушив до Японії.

Ведучий "1+1" Дмитро Комаров у дев'ятому сезоні екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" покаже глядачам "зворотний бік" Японії.

Нещодавно знімальна група телепроекту у складі мандрівника Дмитра Комарова та оператора Олександра Дмитрієва повернулася з "країни сонця, що сходить", де пробула 3 місяці.

Про це екстремал і телеведучий розповів сьогодні в ефірі "Сніданку з 1+1". Мандрівник також показав екзотичний сувенір з Японії - важкий самурайський шолом, який приміряли на себе ведучі "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін та Людмила Барбір.

Дмитро Комаров у Японії_2
прес-служба каналу "1+1"

Дмитро Комаров навмисно тримав у секреті подробиці експедиції, щоб у новому сезоні здивувати шанувальників програми унікальними репортажами, неповторними кадрами і показати той бік Японії, про існування якого не здогадувалися навіть найдосвідченіші мандрівники.

ВідеоГоворимо про новий сезон "Світу навиворіт" та участь у "Танцях із зірками" з Дмитром Комаровим

Варто зазначити, що експедиція до Японії стала особливою для команди проекту "Світ навиворіт". Вперше в історії програми Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв вирушили до однієї з найбільш розвинених та високотехнологічних країн світу. Проте, яким виявиться її "зворотний бік"?

"Що ми знаємо про Японію? Перші слова, які спадають на думку: суші, "Тойота", "Кавасакі", ніндзя, сакура, гейша. Зазвичай, цими поняттями обмежуються знання про Японію. Мало хто знає, але суші у нас їдять частіше, ніж в Японії, а багато важливих питань в житті населення вирішує мафія, а не уряд. В Японії, країні з одним з найвищих показників тривалості життя (82 роки) і рівнем доходу (близько три тисячі доларів), як і раніше, живий, хоч і видозмінений, обряд харакірі - в країні десятки тисяч самогубств щороку. Ця країна - одна з тих білих плям на планеті, про які ми занадто мало знаємо", - відкрив завісу таємниці Дмитро.

Дмитро Комаров у Японії_3
прес-служба каналу "1+1"

У дев'ятому сезоні тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров розкриє секрет довголіття японців, познайомиться з представниками мафії "Якудза" і дізнається, чому в одній з найрозвиненіших країн світу кількість самогубств значно вища, ніж в Україні. Побачити "виворіт" Японії телеглядачі "1+1" зможуть в новому телесезоні.

Дмитро Комаров у Японії_4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, за шість років існування програми ведучий Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв побували в 11 країнах світу і зняли 8 сезонів проекту "Світ навиворіт".

Дмитро Комаров у Японії_6
прес-служба каналу "1+1"

Крім нечисленної знімальної групи, особливостями програми, які роблять її унікальною на українському телебаченні, є майже повна відсутність сценаріїв або постановочних знімань, кадри маловідомих і важкодоступних для звичайного туриста куточків світу, а також справжнє життя місцевого населення екзотичних країн, з яким Дмитро Комаров знайомить глядачів у кожному випуску. Фанклуб програми налічує мільйони шанувальників у різних країнах світу.

Нові випуски проекту "Світ навиворіт" про Японію телеглядачі "1+1" побачать вже цієї осені.

Залиште свій коментар