Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров став першим журналістом, який потрапив до дикого амазонського племені Яномамі

Ведучий вирушив на пошуки плем’я Яномамі, яке тільки нещодавно вийшло на контакт з цивілізованим світом.

11 вересня о 22:45 глядачі "1+1" побачать новий випуск програми "Світ навиворіт", у якому Дмитро Комаров продовжить свою експедицію до диких племен Янонамі.

У програмі покажуть, як минула перша зустріч українців з ізольованими індіанцями та чому їх вождь викличе телеведучого на особисту розмову.

У прем’єрній серії ведучий Дмитро Комаров почав наймасштабнішу експедицію всього бразильського сезону та вирушив на пошуки амазонського плем’я Яномамі, яке тільки нещодавно вийшло на контакт з цивілізованим світом.

Дмитро Комаров стане першим у світі журналістом, який потрапить до Яномамі. А оператор програми "Світ навиворіт" Олександр Дмитрієв вперше зніме на камеру побут спільноти та покаже глядачам, як насправді живе ізольоване плем’я.

Дмитро Комаров_3
прес-служба каналу "1+1"

"Тут ніколи не було журналістів — вперше в історії плем’я знімають. Я дуже радий, що глядачі програми "Світ навиворіт" стануть першими, хто побачить ці унікальні кадри. Це для нас велика честь!" - ділиться враженнями телеведучий.

Під час життя в спільноті Дмитро та Олександр стануть свідками проведення унікального ритуалу, який плем’я ніколи не показувало чужакам. Для ритуалу всі чоловіки переодягнуться у традиційні атрибути, а життя у селищі зупиниться. Жінкам і дітям заборонять навіть виходити з домівок. Яномамі називають себе дітьми місяця. Індіанці вірять у легенду, що вони народилися саме від крові місяця, якого під час битви поранив у живіт один із богів. Тому до сьогоднішнього дня головні обряди вони присвячують духам, з якими спілкуються шамани. Індіанці вірять, що саме духи контролюють дощі і грози, зміну дня і ночі, засуху та урожай, а також тримають купол неба, щоб він не впав на землю.

Дмитро Комаров_2
прес-служба каналу "1+1"

Який приголомшливий обряд проведуть індіанці, що подарує вождь гостям із України, та як на Дмитра Комарова подіє незвичний індіанський тютюн із "магічних трав", дивіться на "1+1" вже 11 вересня о 22.45 у програмі "Світ навиворіт".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції