Дмитро Комаров розповів, як розпочалися його стосунки з Кучеренко

Дмитро Комаров розповів, як розпочалися його стосунки з Кучеренко

Дата публікації
Дмитро Комаров розповів, як розпочалися його стосунки з Кучеренко

Світське життя

Новоспечене подружжя поділилося своєю історією кохання.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров офіційно оголосив, що більше не холостяк.

Телемандрівник пов'язав себе путами шлюбу з партнеркою з "Танців з зірками", володаркою титулу "Міс Україна 2016" Олександрою Кучеренко. У "Світському житті" пара розповіла, як зароджувалися їхні стосунки та де вони побралися.

Виявляється, що Дмитро та Олександра вже під час участі у "Танцях з зірками" були парою, проте ретельно це приховували і дуже боялися, щоб їх не розсекретили. Спочатку запросили на "Танці" Дмитра, через два тижні запросили Сашу, вона пройшла кастинг. Потім їх поставили у пару.

"Я максимально приховував. Ми так боялися, що хтось десь подумає і запідозрить. У нас була фобія. Ми хотіли, щоб ніхто нічого не знав. Якщо чесно, ми через "Танці" ледь не розбіглися. "Танці" була ідеальна перевірка. Після "Танців", якщо ми не розсварилися, ми будемо жити разом до 90 років і помремо в один день", - прокоментував Дмитро.

прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що вперше Дмитро побачив Олександру на конкурсі "Міс Україна", де дівчина брала участь, а ведучий був суддею. Однак їхні стосунки почалися пізніше, коли Комаров запросив Кучеренко до себе в офіс. Там вони провели чотири години за цікавою бесідою. Тоді між ними промайнула іскра.

Сенсація року: мандрівник Дмитро Комаров одружився таємно від усіх

Сенсація року: мандрівник Дмитро Комаров одружився таємно від усіх

Пара до весілля зустрічалася два роки, проте не жила разом. З'їхалися закохані лише після реєстрації стосунків.

Цікаво, що побралися Дмитро та Олександра у Єрусалимі. Брали шлюб у церкві, у православному храмі.

"Я мандрую і обираю місця сили. Їх не дуже багато, але коли потрапляєш до такого місця, ти відчуваєш, що качає енергетика. Єрусалим, там дійсно відчувається енергія і я одразу запропонував Саші це місце", - пояснив Комаров.

Світське життя

До цього пара розписалася у Києві, вінчалися у Єрусалимі.

"У Києві розпис був. Я, Саша, два паспорти, РАЦС, тихенько, щоб ніхто не побачив", - сказав ведучий.

Світське життя

На весілля молодята покликали лише найрідніших, яких було 11 осіб. Цікаво, що пара настільки хотіла зберегти у таємниці своє щастя, що навіть на вінчання до Єрусалима летіла, сидячи у літаку у різних місцях, аби ніхто нічого не запідозрив.

Світське життя

Розповів Дмитро й про те, як освідчився коханій.

"Коли народилося це рішення, прийшло з космосу. Я взяв вранці Сашку і кажу: "Поїхали". Я ж займаюся польотами, у мене багато друзів-пілотів приїхали до вертольотного клубу. Я привіз Сашу, ми сіли до вертольоту, ми полетіли повз Лаври, Дніпра. А потім я просто дістав обручку, а у вертольоті шумно було, особливо не поговориш. Я запитав поглядом. Вона відповіла: "Так". Я у вертольоті надів обручку", - поділився новоспечений чоловік.

Світське життя

Медовий місяць Дмитро та Олександра провели на Мальдівах.

Світське життя

Нагадаємо, що Дмитро Комаров тривалий час вважався завидним холостяком і ніколи не розсекречував своє особисте життя.

Наступна публікація