Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Він це зробив: Комаров на маленькому літаку встановив рекорд України

Тревел-ведучому вдалося за три дні облетіти усі області країни.

Український тревел-ведучий Дмитро Комаров, який 5 квітня розпочав встановлювати рекордний політ, наразі успішно встановив його.

Як йдеться у сюжеті ТСН, ведучий програми "Світ навиворіт" разом з друзями-авіаторами на чотиримісному літаку за три дні облетіли усі області країни – крім зони бойових дій та окупованого Криму.

Дмитро Комаров_1
instagram.com/komarovmir

Екіпаж пролетів над Карпатами та Чорним морем, над Херсонськими степами та лісами  Житомирщини.  Дмитро Комаров та пілот Ігор Табанюк із захватом розповідають, як на кожному аеродромі їх зустрічали сотні людей. Дуже часто усе це виглядало як концерт посеред летовища. Але пролетіли пілоти і над доброю сотнею злітно-посадкових майданчиків, які вже багато років стоять занедбаними.

Сертифікат від реєстру рекордів України вручили на головному планерному майданчику України - на  аеродромі Бузова.

Дмитро Комаров_3
instagram.com/komarovmir

"Ми хочемо привернути увагу до того, що галузі авіації загального призначення потрібно допомагати або хоча б їй не заважати з боку держави. У нас величезний потенціал в Україні, щоб у нас це було не гірше ніж в Європі, а може навіть краще" - заявив Комаров.

ВідеоДмитро Комаров разом з друзями-авіаторами встановив рекорд України

На чотиримісному літаку екіпажу вдалося за три дні облетіти усі області країни, крім зони бойових дій та захопленого Криму. Вони пролетіли над Карпатами та Чорним морем, над херсонськими степами та лісами Житомирщини. Дмитро Комаров та пілот Ігор Табанюк із захватом розповіли, як на кожному аеродромі їх зустрічали сотні людей.

Дмитро Комаров разом з друзями-авіаторами встановив рекорд України

Нагадаємо, нещодавно у випуску програми "Світ навиворіт" Дмитро Кромаров показав справжню службу аеротаксі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції