Дмитро Комаров зізнався, чи є у нього наразі кохана дівчина

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дмитро Комаров зізнався, чи є у нього наразі кохана дівчина

Світське життя

Ведучий "Світу навиворіт" привідкрив завісу таємниці над особистим життям.

Телемандрівник Дмитро Комаров, який підкорив легендарну вершину Гімалаїв, все ще збирається похолостякувати, йдеться у "Світському житті".

Екстремал похизувався оригінальними подарунками та навіть приміряв один із них.

"Це – корона із королівства Мустанг і вона належить королю Мустанга. Це – срібна корона, яку мені в Україну доставили дипломатичною поштою. Примірявши, можна відчути себе королем", - зазначив мандрівник.

Дмитро розповів Катерині Осадчій, що презентували до свята йому колеги та друзі.

"Подарували такий електронний скейт, на якому можна ганяти тепер і по каналу, і по вулицям Києва, і не лише Києва, і це чудово. Я, до речі, сам собі зробив подарунок: придбав собі мотоцикл. Але це – секрет, лишень мамі моїй не кажіть, будь ласка, тому що вона дізнається, і в нас буде скандал. Цей мотоцикл я знайшов у Японії, радився із Сашею Пікаловим з "Квартал 95", він допоміг підібрати. Старичок-мотоцикл, він 2001-го року "народження", приїхав з Японії і по Україні ще жодного кілометра не проїхав, зараз я його ремонтую", - розсекретив цьогорічні подарунки ведучий "Світу навиворіт".

У свої 33 роки мандрівник поки не збирається пов'язувати себе шлюбними стосунками.

"Я б сказав, що наразі я все ж таки вільний. У мене неодноразово були моменти, коли я вже готував палець і підбирав каблучку. Але потім я їхав, і дівчина розуміла, що ось так все життя чекатиме та думала: нащо ти мені", - підсумував зірка каналу "1+1".

Нагадаємо, під час екстремальної непальської експедиції у Комарова були думки про смерть.

Як мандрівник Дмитро Комаров відсвяткував свій день народження

Як мандрівник Дмитро Комаров відсвяткував свій день народження

Наступна публікація