Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров зустрінеться з наймолодшою зіркою бразильського футболу

У новому випуску шоу ведучий познайомить глядачів з юною зіркою футболу.

Сьогодні о 22:45 у новому випуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров познайомить глядачів "1+1" з новою і наймолодшою зіркою бразильського футболу.

Футбол для бразильців ― не просто спорт, а ціла релігія. Збірна саме цієї країни вважається найтитулованішою у світі.

Героєм нового випуску "Світу навиворіт" став 7-річний Марко Антоніо, який вже отримав славу футбольного генія. Хлопчик мріє стати півзахисником у найвідомішому футбольному клубі "Ювентус".

Дмитро Комаров
пресс-служба

Ведучий Дмитро Комаров до майбутньої зірки прийшов не з пустими руками – він подарував юному футболісту форму збірної України. 

Попри недитячі успіхи та славу, значну частину життя хлопчика займають візити до лікаря. У нього виявили рідкісне захворювання, яке неможливо повністю вилікувати. Щодня Антоніо приймає по 8 препаратів, побічним ефектом яких є зупинка росту.

Дмитро Комаров
пресс-служба

Окрім знайомства з Марко Антоніо, Дмитро Комаров завітає до героя минулих випусків програми, юнака Адріано. Свого часу ведучий вмовив хлопця вийти з кримінальної компанії й займатися футболом, а не торгівлею наркотиками. Але Дмитро довідався, що Адріано знову в небезпеці. Ведучий проекту спробує відшукати хлопця.

Дмитро Комаров
пресс-служба

Дивіться спеціальний випуск програми "Світ навиворіт" сьогодні о 22:45 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції