Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Шуров зізнався, як відреагував на те, що Зеленський став президентом

Музикант зізнався, що не очікував такого повороту подій.

Фронтмен гурту Pianoбой Дмитро Шуров, який нещодавно показав лірик-відео на емоційну пісню "Айсберги", зізнався, що думає про нового президента України Володимира Зеленського, йдеться у "Світському житті".

Співак не міг уявити, що екранний образ стане реальним і Зеленський піде у президенти.

ВідеоДмитро Шуров не проти виступити на інавгурації Володимира Зеленського

Саме Дмитро Шуров написав заглавну пісню-саундтрек до серіалу "Слуга народу", де вперше українці побачили Володимира Зеленського в ролі президента України. Музикант поділився, чи відчуває він особисто на собі відповідальність за такі кардинальні політичні зміни в Україні. Чи міг уявити Шуров, що Зеленський піде в президенти та чи не проти він, як автор пісні про Слугу народу, виступити на інавгурації Володимира Зеленського – дивіться в сюжеті.

Дмитро Шуров не проти виступити на інавгурації Володимира Зеленського

"Ні, я не міг цього уявити, але у мене, як у багатьох людей тоді, виникла думка "як було б круто, якщо дійсно у нашій країні був би такий президент – порядна людина, яка бореться з обставинами". Україна - унікальна країна мрій", - коментує артист.

Шуров був здивований, коли Зеленський подав свою кандидатуру у президенти.

"Я не міг його уявити президентом, але ж ми бачимо з вами приклади, ми ж не в танку живемо: мера Рейк'явіка, бачимо багато жінок, які приходять у політику. Світ змінюється. Треба бути готовим до ризикових кроків, але не треба покладати на цих людей всю відповідальність, вона все ж таки наша теж. Треба мріяти, але не треба чекати дива від цієї людини.

Нагадаємо, нещодавно фемініст Pianoбой із сином та голлівудською зіркою Енн Гетевей відстоював права жінок у Нью-Йорку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції