Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Ступка збирається "народжувати" з дружиною

Зірка готовий до появи на світ свого первістка.

Український актор Дмитро Ступка, дружина якого Поліна Логунова от-от народить, розповів про підготовку до появи малюка на світ, йдеться у "Світському житті".

За словами Дмитра, його кохана навіть на останніх місяцях вагітності продовжує вести світський спосіб життя.

"Поліна взагалі не сидить на місці, їй постійно треба щось робити. Я кажу їй: "Слухай, сиди вже вдома, відпочивай. Лікар заборонив багато ходити на підборах". Ні, все одно вона працює", - розповів Дмитро.

За словами Ступки, його батько Остап також активно готується до народження своєї першої онуки.

"Він зараз їде до Польщі, зніматися у кіно. Я кажу: "Давай, їдь, заробляй гроші, бо скоро народиться онука, маєш допомогти молодій сім'ї". Каже, летить заробляти", - прокоментував актор.

Своєю чергою дружина Ступки Поліна розповіла, що коханий разом з майбутнім кумом відповідально підійшли до вибору візка для дитини

"Дмитро обрав візочок. Цікаво, що обирав з нашим майбутнім кумом, вони захотіли, щоб дитина була в дуже крутому і класному фірмовому візку", - поділилася Логунова.

Дмитро та Поліна зізналися, що не відвідували спеціальних курсів батьківства. А Ступка наголосив, що йому це не потрібно, оскільки він виростив свою сестру Устину і знає, що до чого.

"Я, насправді, готовий. Тому що моя сестра Устина, вона виросла у мене на руках. Як міняти всі ці підгузки, я все це знаю. Це було на мені: і годувати, і підігрівати молоко, якщо соска впала, треба її прокип'ятити. Всі ці речі я знаю, тому більш-менш готовий", - сказав Ступка.

Ба більше, Дмитро запевнив, що збирається бути присутнім на пологах. Проте припустив, що може не витримати

"Так. Взагалі, ми планували. Пуповину не знаю, не буду я різати. Я подивлюся, як воно. Я ніколи не був, але я спробую", - зауважив майбутній татусь.

Нагадаємо, вагітна дружина Ступки показала чималий животик на модному показі.

Відео Дмитро Ступка з Поліною Логуновою завітали на світський захід за тиждень до пологів

Залиште свій коментар

Вибір редакції