До біса драконів. Відомий актор зібрав сотні тисяч переглядів нецензурним переказом "Гри престолів"

Про події у серіалі голлівудська зірка розповіла менше, ніж за 8 хвилин.

У Мережі шаленої популярності набирає відео із коротким переказом серіалу "Гра престолів".

Зміст п'яти сезонів у доволі брутальному стилі розповідає відомий голлівудський актор Семюел Л. Джексон.

Не цураючись грубої лайки, актор веде живу оповідь у стилі своїх героїв із "Кримінального чтива" та інших стрічок Квентіна Тарантіно.

Семюел Л. Джексон
Reuters
Семюел Л. Джексон

За словами Джексона, пори року у серіалі тривають аж занадто довго, однак всі не дуже радіють тому, що "зима наближається".

За 7:40 хвилин актор встигає коротко переказати для новачків долю сім'ї Старків, Ланістерів та Таргарієнів.

"Перше, що ви маєте знати про цей світ – ні, не дракони. До біса драконів. Зосередьтеся!",  - саме так розпочинає свою "Настанову для початківців" Джексон, не соромлячись гострого лайливого слівця.

До слова, нетривіальний переказ серіалу, який лише за дві доби назбирав більше 1,6 мільйона переглядів, було зроблено з ініціативи самого каналу НВО, що знімає "Гру престолів".

Увага! У відео присутня нецензурна лайка.

 

Нагадаємо, що продюсери перенесли дату виходу в ефір сьомого сезону серіалу "Гра престолів" на кілька місяців. Знімання було вирішено відкласти через сонячну погоду. Зазвичай показ кожного сезону стартує в квітні, проте 2017 року нові серії вийдуть пізніше, оскільки за сюжетом у світі серіалу настала зима, а це означає, що сонячна погода не підходить для початку знімань.

Залиште свій коментар

Наступна публікація