До Мережі потрапило запрошення на ймовірне весілля Потапа і Каменських – ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
42к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Мережі потрапило запрошення на ймовірне весілля Потапа і Каменських – ЗМІ

Фото: instagram.com/realpotap

На листівці зображена емблема у вигляді ведмедя з дорогоцінним каменем у руках.

У пресі дедалі частіше обговорюють ймовірне весілля продюсера Потапа та співачки Насті Каменських. Якщо вірити інсайдерам, артисти мають сказати одне одному "так" 23 травня у Києві.

Ну а поки сама Настя ухиляється від відповіді, чи дійсно вона невдовзі залишить лави холостячок, а Потап взагалі ніяк не реагує на чутки, у ЗМІ з'являються нові подробиці прийдешнього свята.

Так от у розпорядженні видання "Страна" опинилося ймовірне запрошення на весілля Потапа і Насті. Листівка зашифрована. На ній не написане ані місце проведення, ані час, ані імен наречених. Проте уважні юзери можуть побачити, що зверху запрошення є дві сплетені між собою літери – П і К. Також присутня емблема у вигляді ведмедя, який несе у руках дорогоцінний камінь.

Фото: strana.ua

Цікаво, що коли Потап вітав Настю з днем народження у Instagram, теплі слова артистці він супроводив підписом у вигляді медведя і діаманта.

"Дорогоцінний наш друже! Запрошуємо тебе і твою людину на весілля століття. Збережи для нас дату 23 травня і обов'язково підтвердь свою присутність. Нарешті добрий ведмідь знайде свій безцінний камінчик. Давай збережемо це в секреті", - написано на запрошенні.

Фото: instagram.com/realpotap

Окрім того, подейкують, що ведучим урочистої події Насті і Потапа стане Юрій Горбунов. Також раніше повідомлялося, що саме Потап став хрещеним батьком сина Горбунова та його дружини Катерини Осадчої. Тож, природно, що Осадча також буде на весіллі, а репортаж з "весілля століття" покажуть у "Світському житті".

Нагадаємо, що не так давно Настя Каменських зворушливо привітала Потапа з днем народження піснею і присвятила йому романтичні слова.

Наступна публікація