До приїзду легендарного Zucchero українські музиканти влаштовують флешмоб з виконання його пісень

Віктор Павлик заспівав італійською заради друга Стінга

Народний "шикидим" Віктор Павлік у незвичному для фанів образі - на мотоциклі і в косусі зняв відео заради свого улюбленого виконавця, легенди італійської музики, номінанта "Греммі", володаря премії World Music Awards - Zucchero, який в рамках світового туру "Black cat" 14 вересня виступить в столиці з єдиним сольним концертом.

Напередодні приїзду найкращого музиканта планети українські зірки переспівали його пісні. Одним з перших в цьому флешмобі взяв участь Віктор Павлік. Співак вибрав найгарячіший хіт італійця - "Baila morena". Заради бездоганного виконання візитну картку Zucchero, співак серйозно займався з носіями мови.

"Моє знайомство з Zucchero почалося з пісні" Senza una donna ", - розповідає Віктор Павлик. - Не пам'ятаю, де саме її почув. Можливо, на дискотеці; музику тоді крутили на бобінах, FM-радіостанцій не було. Але "Senza una donna" та "Baila morena" звучали всюди".

Співак, за його словами, ставить Zucchero на один рівень з Джо Кокером, але вважає його артистом для обраних слухачів.

"У нього дуже хороша енергетика, він кльовий дядько, фірмач! Для мене Zucchero завжди йшов паралельно з Еросом Рамазотті. Але за стилем музики і хрипотою в голосі ставлю його поруч з Джо Кокером - у них фатальна подача. Цікавий артист, і я вважаю, що його приїзд дуже важливий для Києва. Хочу, щоб концерт Zucchero пройшов у нас на вищому рівні і залишив у нього яскраві спогади про Україну. Думаю, що з Божою допомогою все буде здорово ", - заявив Павлик.

Нагадаємо, єдиний виступ Zucchero відбудеться в Києві 14 вересня в Палаці "Україна".

Залиште свій коментар