Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До річниці смерті Кузьми Мірзоян та Положинський представили проникливу пісню "Фура і артисти"

За словами музикантів, трагедія з Андрієм Кузьменком стала поштовхом до написання композиції.

Українські музиканти Арсен Мірзоян та Олександр Положинський у річницю смерті Кузьми "Скрябіна" випустили проникливий трек "Фура і артисти".

Ліричну пісню дует присвятив усім музикантам, які рано пішли з життя. Авторами композиції стали Арсен Мірзоян та Олександр Положинський.

"За останні роки загинуло багато талановитих людей, в нашій країні та і у всьому світі. Дякуючи їхній творчості і вкладу в культуру ми не хочемо і не маємо право їх забувати", - прокоментував Арсен.

Він додав, що попросив Олександра створити свій куплет, на написання якого Положинського підштовхнула трагедія з Кузьмою.

Положинський та Мірзоян_2
Олександр Положинський

"Я попросив Положинського написати свій куплет, свою власну історію, –продовжує Мірзоян. - Трагедія з Кузьмою стала поштовхом до написання цієї пісні. Там є такі слова:

Не прийшли у місто фура і артисти,

Жовті видання поширюють плітки,

Розіграють драму під ранкову каву,

Співчуваючи належно поміж тим.

А наспраді варто зрозуміти правду,

Те, що сталося, лишається без змін,

І в антракті, ніби вистачає хліба,

Та на сцену вийде вже не він“.

Положинський та Мірзоян_3

Нагадаємо, три роки тому, 2 лютого 2015-го жахлива ДТП забрала життя лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Аварія сталася на Дніпропетровщині. Авто Кузьми, за кермом якого він сидів, зіштовхнувся з молоковозом. Музикант загинув на місці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції