До України не пустили чергову російську артистку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона прилетіла до Києва з приватною метою.

Сьогодні, 14 травня, вночі у пропускному пункті в аеропорту "Жуляни" до України не пустили російську артистку Світлану Сурганову ("Сурганова і оркестр") через незаконний візит до окупованого Криму. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Співачка прилетіла літаком з білоруського Мінська і підтвердила, що була у Криму в 2016-му році, потрапивши туди з Росії.

"В ході бесіди з громадянкою встановлено, що у травні 2016 року вона дійсно відвідувала ТОТ АР Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя та за 2 дні повернулася до Росії. До України Світлана прилетіла з приватною метою, але законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає виключень. Принаймні, до моменту звільнення Криму", - йдеться у повідомленні.

Сьогодні вночі в ППр «Жуляни» прикордонники не пропустили до України ще одну артистку з РФ. І знову причиною відмови...

Опубліковано Oleh Slobodyan 14 травня 2018 р.

Слободян додав, що прикордонники ухвалили рішення не пропускати Сурганову до України та заборонити їй в’їзд терміном на 3 роки.

Загалом впродовж 2017-18 років прикордонники не пропустили через кордон та заборонили в'їзд до України вже 117 артистам і іншим публічним діячам з РФ, які порушували законодавство щодо відвідин Криму, додали у ДПСУ.

Нагадаємо, після того, як Україна ввела зміни до закону, який стосується, зокрема, гастролей росіян, Служба безпеки України оприлюднила порядок організації гастрольних заходів за участю громадян країни-агресора. Організатори заходів із російськими артистами мають надіслати за 30 днів до події запит до СБУ і протягом 10 днів у Службі мають дати відповідь, чи є підстави для недопущення громадянина країни-агресора. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції