Добринін про партнерські пологи з Квітковою: "Якщо чоловіка відвернуло - гріш йому ціна"

Добринін про партнерські пологи з Квітковою: "Якщо чоловіка відвернуло - гріш йому ціна"

Добринін про партнерські пологи з Квітковою: "Якщо чоловіка відвернуло - гріш йому ціна"

instagram.com/nikitadobrynin

У найвідповідальніший момент Микита був поруч із коханою.

Екс"Холостяк" Микита Добринін, якому 13 липня дружина Даша Квіткова народила первістка, розповів про партнерські пологи.

Микита зізнався, що "народжувати" разом із дружиною – було його особисте рішення. Але далося воно йому не так просто.

"В моїй голові теж були бар'єри і блоки. Але кохання до Даші і нашого сина сильніше. Найбільшою перешкодою стала моя помисливість, від якої після пологів не залишилося і сліду. Так-так, я з тих людей, яким краще дивитися в бік, коли у них беруть кров. Але зі страхами потрібно і важливо боротися. А що може бути краще, ніж долати їх заради коханої жінки і майбутньої дитини?" – зазначив Добринін.

instagram.com/nikitadobrynin

Окрім того Микита додав, що зіштовхнувся з думкою, що після побаченого, Даша втратить для нього свою привабливість. Але розвіяв цей стереотип:

"Ну камон, я ж не повинен приймати пологи, перебуваючи в їхньому епіцентрі. Моє завдання стояти за її головою і надавати всіляку підтримку (а вона в цей момент необхідна, як ніколи). Я, наприклад, навіть не парився, що моя присутність відіб'ється на почуттях до Даші (хіба що в кращий бік). Адже я кохаю її, а стояти і чекати за дверима або гуляти з друзями в такий важливий момент - це не про мене", - пояснив ведучий.

instagram.com/nikitadobrynin

А для тих чоловіків, які сумніваються, чи варто наважуватись на партнерські пологи, Микита порадив таке:

"Вдалий результат пологів залежить не лише від професіоналізму лікарів, в більшій мірі на нього впливає психологічний комфорт породіллі. Тому я вважаю, що кожному чоловікові, який зацікавлений в народженні здорової, міцної дитини і комфорті своєї коханої, варто хоча б спробувати такий досвід. Чим більше близького і рідного поруч в цей непростий момент, тим легше жінці морально, вона швидше розслабиться і швидше народить. Перевірено!" – наголосив Добринін.

instagram.com/kvittkova

Що ж стосується жінок, які бояться, що після партнерських пологів вони можуть втратити свою привабливість для чоловіка, Микита також має свою думку:

"Кохання, повага, безмірна вдячність, захоплення, гордість - ось ті почуття, які посилилися в мільйони разів по відношенню до Даші, після парних пологів. Якщо чоловіка відвернуло - гріш йому ціна", - сказав Добринін.

Нагадаємо, раніше Даша Квіткова розповіла, як минули її пологи і зізналася, що їй хотілося розридатися від болю. Також блогерка показала фігуру за добу після пологів.

Наступна публікація