Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дочка Демі Мур Таллула приголомшила зізнанням, що не розмовляла з нею три роки

Дочка Демі Мур Таллула приголомшила зізнанням, що не розмовляла з нею три роки

Дівчина публічно повідомила про відчуження від матері.

Молодша дочка Демі Мур та Брюса Вілліса, 26-річна Таллула приголомшила зізнанням.

Дівчина на своїй сторінці в Instagram на честь міжнародного Дня матері опублікувала знімок з Демі, який супроводила зворушливими словами на її адресу.

У своєму дописі Таллула зізналася, що їхні стосунки з матір'ю не завжди були теплими, так, за її словами, вони впродовж трьох років не розмовляли.

Демі Мур та Таллула Вілліс
instagram.com/buuski

"Я не розмовляла з моєю мамою майже три роки, і протягом усього цього часу в цей день я перетворювалася з окремих шматочків в абсолютний пил. Я пам'ятаю, як мене розривало по дорозі на роботу від реклами по радіо, де говорили про парфум, який "ваша мама буде любити". Я сприймала всю святкову атмосферу цього дня як байдужість до мого болю і моєї історії. Але моя історія змінилася. Завдяки внутрішній саморефлексії і вмінню прощати три роки не розтягнулися назавжди", - заявила під знімком дівчина.

Далі Вілліс зізналась, що наразі вона насолоджується спілкуванням з матір'ю, яку дуже любить.

"Я зачарована своєю матір'ю, і якщо ви знаєте мене особисто, то знаєте, яке велике значення вона має в моєму житті. Я часто ставлю собі запитання, що було б, якби я зустріла 26-річну Демі. Я думаю, що ми б багато сміялися разом. Зараз це день, який почався з обіймів моєї божественної мами і недбалого поцілунку в щоку. Я насолоджуюся тим, що ти є, мама, і всім тим, чого ти продовжуєш мене вчити. Я бачу, що означає для тебе цей день. Я люблю тебе", - зауважила Таллула.

Нагадаємо, що період, про який повідомила дівчина, це, скоріш за все, тоді, коли Демі Мур розійшлася з Ештоном Кутчером та почала вживати алкоголь та наркотики. Про це сама Мур згадувала у своїх мемуарах. Зірка розповідала, що її дії викликали розрив між нею і її дочками. Однак після роботи над собою Демі знайшла спосіб відновити зв'язок зі своєю сім'єю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції