Дочки Демі Мур порівняли матір з монстром у період її вживання наркотиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Румер, Скаут і Таллула стали гостями популярного шоу.

Дочки зіркового експодружжя Брюса Вілліса та Демі Мур Руммер, Скаут і Таллула, яка нещодавно назвала ім'я чоловіка який зґвалтував її у 15 років, разом з матір'ю стали гостями шоу Джади Пінкетт-Сміт Red Table Talk, де пригадали важкий період свого життя.

Як повідомляє видання People, у розмові дівчата пригадали період, коли їхня мама почала зловживати забороненими препаратами після зради Ештона Кутчера.

За словами дівчат, вони вони сильно переживали за стан матері і не могли налагодити з нею спілкування, їхнє життя переворилося на пекло. 

"Замість неї начебто з'явився монстр. Я пам'ятаю тільки занепокоєння, яке тоді відчувала. Думаю, мама була б більш ласкавою зі мною, якби була тверезою", - поділилася спогадами Таллула.

Дівчина пояснила, що вони з сестрою швидко навчилися визначати моменти, коли мама перебувала "під наркотиками" через її поведінку. Демі ставала різкою, грубою і агресивною, а її очі були завжди такими, наче вона дрімала.

"Це була не мама, яка виростила нас, це була абсолютно чужа людина", - додала Румер Вілліс.

Однак, незважаючи на таку поведінку матері, дівчата всеодно нею пишаються і вважають, що далеко не всі можуть так відкрито визнати наявність проблем і стати на шлях виправлення.

Нагадаємо, нещодавно Демі Мур випустила мемуари під назвою "Навиворіт", у яких описала найрезонансніші події свого життя. Так, акторка зізналася, що Ештон Кутчер схилив її до групового сексу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції