Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Брежнєвої та онука Ротару вийшли на подіум у Нью-Йорку

Діти знаменитостей взяли участь у показі українського дизайнера.

У Нью-Йорку чи не вперше в рамках тамтешнього Тижня моди показали колекцію молодого українського дизайнера Анни Кареніної, йдеться у сюжеті "ТСН".

Презентували її в один із завершальних днів - вони традиційно вважаються найцікавішими.

Українка Анна мріяла бути дизайнером в 9 років, стала моделлю в 14, в 16 - зробила першу колекцію. Зараз їй 20 і це - власний показ на нью-йоркському Тижні моди.

"Коли ви дивитеся на речі, які вона робить, складається враження, що вони могли бути зроблені в будь-якому місті на планеті, не тільки в Україні. Але є дуже чіткі прив'язки до коріння і до того, звідки вона походить", - прокоментувала показ представник нью-йоркського музею моди Аріель Елія.

Зауважимо, що взуття і спортивні сукні з колекції прикрасили фірмові янголята від художниці Євгенії Гапчинської.

"Я розуміла, що я хочу створити серію happy active wear для людей, які займаються спортом, йогою і вирішила, що ці ангели – це найнеобхідніше з принтів, що є", - пояснила Кареніна.

Серед моделей Кареніної опинился одразу три спадкоємиці українських знаменитостей, не набагато молодші від дизайнера: 16-річна Ліза Арфуш, онука Софії Ротару, 14-річна Соня і її тезка, донька Віри Брежнєвої.

Соня Євдокименко
Онука Софії Ротару Соня Євдокименко

"Ми знаємо одна одну багато років, тільки з Сонею Євдокименко ми нещодавно познайомилися, але я чула про неї. Ми мріяли про це шоу і наші мрії здійснилися. Це було так, наче блискавка", - поділилася враженнями донька Валіда Арфуша Ліза.

"Ми з Анею познайомилися в Instagram два тижні тому, але я знаю Соню Кіперман багато років, ми давно товаришуємо. Я не думаю, що для мене робота моделлю стане бізнесом, я поки лише пробую", - розповіла Соня Євдокименко.

Соня Кіперман
Донька Віри Брежнєвої Соня Кіперман

В Україні Анна цьогоріч свою колекцію не представлятиме - за правилами тижнів моди, дизайнер має право виставлятися тільки раз на сезон і тільки в одному місті.

Кореспондент ТСН, Наталка Пісня

Відео Діти Арфуша, Брежнєвої та Ротару вийшли на подіум в США

Залиште свій коментар

Вибір редакції