Донька Кафельнікова знялася оголеною верхи на слоні і втрапила у скандал

Донька Кафельнікова знялася оголеною верхи на слоні і втрапила у скандал

Фото: foxnews.com

Цей вид слонів перебуває на межі зникнення, наголошують зоозахисники.

Донька екс-першої ракетки світу, переможця двох турнірів "Великого шолома" Євгена Кафельнікова Олеся влаштувала оголену фотосесію верхи на суматранському слоні і наразилася на критику з боку користувачів Мережі.

Цей вид ссавців перебуває на межі зникнення, пише Fox News.

22-річна модель оприлюднила світлину у своєму блозі в Instagram, за яким спостерігають понад пів мільйона людей. 

"Ще одна трагічна тривіалізація величного азіатського слона, коли вид бореться за своє існування проти жорстоких зловживань у туризмі та розвагах людей", - відреагувала організація Save the Asian Elephants (STAE). Її представники також назвали фотосесію "грубим трюком з метою експлуатації та приниження азіатських слонів в комерційних цілях".

Ситуацію також прокоментували в балійському агентстві з туризму, наголосивши, що світлина Кафельнікової "безумовно не відповідає нормам, які ми просуваємо як частину туризму на Балі".

Сама ж блогерка відкинула критику, запевнивши, що насправді "любить тварин, зокрема слонів", а тому жодним чином не намагалася когось образити. Вона вибачилася, додавши, що займається благодійністю і жертвує гроші на підтримку як слона, так і жителів села, де він живе.

"Шкода, що люди бачать в цьому вульгарність, а не красу і любов до природи, - написала вона. - Це була приватна фотосесія, у мене взагалі не було мети образити почуття місцевих жителів. Ми любимо балійску культуру і поважаємо індонезійські правила. Будь ласка, вибачте, якщо ви бачите щось ще в цьому. Я хотіла зробити ці фотографії, щоби показати вам, що я люблю і поважаю тварин".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alesya Kaf (@kafelnikova_a)

Раніше популярна співачка Світлана Лобода влаштувала скандал на російській премії "Золотий грамофон" та не вийшла на сцену.

Повʼязані теми:

Наступна публікація